- КПУ - http://www.kpu.ua -

Чернігівщина: Ніжинські комуністи вшанували подвиг воїнів-визволителів

Опубліковано 17.09.2021

Протягом вересня 1943 року радянські війська повністю очистили Чернігівську область від німецько-фашистських загарбників. В нинішні осінні дні по всій території краю революційної, бойової, партизанської та трудової слави відбуваються масові заходи з вшанування величного подвигу захисників Вітчизни, які в ті буремні дні вигнали злісного ворога з нашої землі. Повсюди в цих заходах беруть участь, вклоняються визволителям, покладають квіти до меморіалів, пам’ятників, могил воїнів Червоної Армії, партизанів і підпільників місцеві комуністи.

15 вересня урочисті заходи з нагоди 78-ї річниці визволення міста від гітлерівської нечисті відбулися в Ніжині. Організатором була місцева влада на чолі з міським головою. Відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку ніжинцям, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни. Корзину квітів обрамлену стрічкою з написом “Героям-визволителям – від комуністів Ніжина” поклала група членів міської та районної організацій Компартії України.

Відразу ж після покладання двоє представників місцевої поліції, в тому числі заступник начальника Чепурний, схопили попід руки першого секретаря міського комітету партії В. П. Герасименка і висунули йому звинувачення в тому, що він влаштовує шоу в той час, коли Комуністична партія заборонена. На пояснення, що КПУ є діючою партією, не реагували.

Доки відбувалася суперечка з’ясувалося, що корзина з квітами від комуністів викрадена. Після втручання міського голови її повернули. Але той самий заступник начальника поліції Чепурний зірвав частину стрічки з написом “… від комуністів Ніжина” і знищив.

Ось така ложка дьогтю була підлита сьогоднішніми поліцаями до урочистої церемонії відзначення 78-ї річниці визволення Ніжина від німецько-фашистських загарбників.

 Обурює політична ангажованість та юридична безграмотність нинішніх так званих правоохоронців.

Прес-служба Чернігівського обкому КПУМатеріал розміщено на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/uk/99919/chernigivschyna_nizhynski_komunisty_vshanuvaly_podvyg_vojinivvyzvolyteliv

© КПУ
Під час копіювання інформації обов’язково посилайтесь на www.kpu.ua