У Кіровограді відновлять пам’ятну дошку Юрію Гагаріну

У Кіровограді відновлять пам’ятну дошку Юрію Гагаріну


Незаконно демонтовану і згодом втрачену пам’ятну дошку на честь присвоєння вулиці імені першого в світі космонавта Юрія Гагаріна буде відновлено у Кіровограді (Кропивницькому).

Меморіальну дошку встановили ще у 1961 році, відразу після космічного польоту Юрія Олексійовича Гагаріна. На ній був надпис: «В 1961 році вулиці було присвоєне ім’я першого в світі космонавта Юрія Олексійовича ГАГАРІНА».

Як вже повідомлялось раніше, зникнення меморіальної дошки помітили місцеві активісти партії «Ліва опозиція», які і забили на сполох та повідомили про до виконавчих органів міської ради.

Представники влади оперативно відреагували на звернення партійців і вже 28 квітня, питання щодо відновлення інформаційної дошки було винесено на розгляд топонімічної комісії при Виконавчому комітеті Кропивницької міської ради.

Після обговорення цього питання, комісія погодила пропозицію міської організації партії «Ліва опозиція» щодо відновлення інформаційної дошки про присвоєння вулиці імені Гагаріна.

Тож спільними зусиллями представників громади і органів місцевого самоврядування пам’ятна дошка буде відновлена, а пам'ять про епохальну світову подію буде збережена в нашому місті.    

Прес-служба міської організації політичної партії «Ліва опозиція»


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах