Комуністи Чернігівщини: Політичну свідомість суспільства необхідно враховувати в повсякденній партійній роботі

Комуністи Чернігівщини: Політичну свідомість суспільства необхідно враховувати в повсякденній партійній роботі


Про це йшла мова на черговому занятті партійного активу міста Чернігова та Чернігівського району, яке відбулося 29 січня цього року.

Відкрив і вів його член Президії ЦК, перший секретар обкому Компартії України В. О. Лещенко. З лекцію перед слухачами виступила секретар міського комітету партії В. С. Романенко. Вона проінформувала присутніх також про участь комуністів обласного центру в протестних акціях жителів обласного центру проти драконівських тарифів, запроваджених з 1 січня поточного року нинішньою націонал-олігархічною владою. Було продемонстровано відео однієї з акцій.

Відбулося обговорення теми заняття. В. О. Лещенко висловив свої міркування щодо нинішнього стану політичної свідомості українського суспільства, чинників, що впливають на її формування, форм і методів маніпулювання свідомістю людей з боку вкрай знахабнілої вітчизняної буржуазії та її зарубіжних поводирів. Він також проінформував присутніх про перелік питань і поставлених завдань, що розглядалися на відеоконфереції, яка була проведена Центральним Комітетом партії напередодні.

Учасникам заняття були роздані для роботи серед населення копії документів: Постанова Президії ЦК КПУ “Про підтримку протестних акцій громадян України”, Звернення ЦК Компартії України до політичних партій, громадських організацій і рухів, до народу України та Заява ЦК КПУ “Ні – дискримінації конституційних прав школярів на отримання повної загальної середньої освіти!”

Прес-служба Чернігівського обкому КПУВи можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах