До 77-ї річниці визволення Богуслава від німецько-фашистських загарбників


Цього року 3 лютого для богуславчан був сніжним з морозцем, на відміну від того ж дня 1944 року, коли сльота і бездоріжжя ускладнювали просування наших військ.

Місцева влада, комуністи, радянські офіцери цей день розпочали з очищення від снігу підходів до святих місць, де поховані визволителі нашого Богуслава та розстріляні комуністи, комсомольці, підпільники, партизани, євреї, борці з ненависною фашистською навалою. 

О 10-й годині комуністи, радянські офіцери поклали червоні гвоздики та приспустили червоні знамена в знак  великої поваги до їх безсмертного подвигу за звільнення Богуславщини від німецько-фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни.

Як і 3 лютого 1944 року, так і сьогодні, над містом Богуслав гордо майоріли червоні стяги, як символ правди, доброти, справедливості та перемоги над злом – фашизмом.

У виступах першого секретаря Богуславського РК КПУ Степанової З.М., голови районної організації радянських офіцерів полковника Королевича В.Н., секретаря Богуславської міської організації комуністів Вичужина С.Г., голови Київської обласної організації Всеукраїнського Союзу радянських офіцерів генерал-майора Демченка А.П. лунала  стурбованість  зубожінням народу України, занепадом економіки, про невиправданість надій і сподівань на  Верховну Раду України, гаранта Конституції, який став її першим порушником. І Указ Президента про закриття опозиційних засобів масової організації тому свідчення. В народі все більше зріє думка про необхідність дострокових як президентських  так і парламентських виборів.

Варто відмітити, що в цьому році, на відміну від минулого, коли місцева влада проігнорувала день визволення міста від фашистських загарбників, новообраний голова Богуславської територіальної громади Хоменко В.М. зі своїми підлеглими також вшанували пам’ять визволителів міста покладанням квітів до всіх святих місць.

А.П. Демченко,

голова Київської обласної організації Всеукраїнського

Союзу радянських офіцерів, генерал-майор


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах