ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ЦК КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ


Під головуванням П.М.Симоненка 28 січня відбулося чергове засідання Президії ЦК Компартії України за участю перших секретарів регіональних партійних комітетів (в режимі онлайн).

Його учасники розглянули питання щодо підтримки протестних акцій громадян України (текст Постанови публікується).

На засіданні Пезидії було розглянуто Звернення Центрального Комітету до політичних партій, громадських організацій і рухів, до народу України і одностайно схвалено його під назвою «За справді незалежну, демократичну, соціальну, правову Україну» (текст Звернення публікується).

В прийнятій з цього питання постанові Першому секретарю ЦК т. Симоненку П.М. доручено направити текст Звернення політичним партіям і громадським організаціям та рухам, які сповідують ідеї зміни згубного політичного курсу та заміни влади, котра повною мірою демонструє неспроможність ефективно управляти країною, нездатна вивести її з глибокої соціально-економічної кризи, відвернути загрозу розпаду України. 

Секретаріату ЦК здійснити заходи для оприлюднення Звернення через засоби масової інформації.

Президія ЦК зобов’язала регіональні і місцеві партійні комітети, первинні партійні організації активно використовувати наявні можливості організаторської та агітаційно-пропагандистської роботи для ознайомлення із Зверненням патріотичної громадськості, всіх співвітчизників.

Президія ЦК також прийняла Заяву Центрального Комітету «Ні — дискримінації конституційних прав школярів України на отримання повної загальної середньої освіти» (текст Заяви публікується).

В постанові щодо цього документа зокрема наголошується: «Відповідно до Конституції України держава зобов'язана забезпечити доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти для всіх, незалежно від їх матеріального становища і соціального статусу. Проте діючий буржуазно-націоналістичний ЗЕ-режим продовжує формувати, посилаючись на прийнятий в 2020 році Закон «Про повну загальну середню освіту», дві системи освіти: одну – для дітей панівного класу, а другу – для дітей трудового народу, чим дискримінує конституційне право школярів України на повну загальну середню освіту».

На засіданні Президії були всебічно обговорені питання щодо приведення організаційної структури регіональних партійних комітетів у відповідність до адміністративно-територіальної реформи.

Учасники засідання також обговорили інші актуальні питання партійно-політичної роботи і суспільного життя країни.


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах