ТАРИФНІ ПРОТЕСТИ: ОРЖИЧАНИ НЕ ПОВЕЛИСЯ НА ОБІЦЯНКИ ВЛАДИ


25 січня ц.р. оржичани солідарні з протестуючими проти несправедливо-здирницьких тарифів знову збиралися на мітинг протесту. Частина земляків брала участь у заходах в райцентрі та столиці України.

Оржичани не можуть змиритися з рішенням влади дещо послабити тарифну петлю. Вони вважають таке послаблення жалюгідною подачкою та глумлінням над найбіднішими. Зниження символічне та  лише на період, не далі 31 березня ц.р . Саме зниження  буде запроваджено лише з 1 лютого.  Піарячи тему зниження ціни за транспортування газу влада не говорить, що до пропонованої (зависокої) ціни слід додати податок на додану вартість.

Протести людей та рефлекторні дії влади показали, що у величині тарифів немає нічого ринкового. Ніхто у державі не говорить про точну кількість природного газу власного видобутку, його собівартість, скільки його закачується у трубу і сховища, яка структура тарифу тощо.

Разом з тарифами на газ його транспортування по трубах, власниками, яких фактично є громадяни, електроенергію невпинно ростуть ціни на товари, роботи і послуги. Люди біднішають з кожним днем.

Люди засуджують таку ціле направлену політику влади та вимагали припинити тарифний геноцид.

Прес-служба Полтавського ОК


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах