Оржиця: На пішохідному переході, біля церкви, тарифна революція була

Оржиця: На пішохідному переході, біля церкви, тарифна революція була


15 січня ц.р. жителі смт. Оржиця Полтавської області підтримали всеукраїнську акцію протесту проти політики нинішньої влади, направленої на невпинний ріст цін тарифів і послуг.

На акцію вийшли люди різного віку, депутати обласної, районної та місцевої рад, які у розмовах між собою висловлювали обурення тим, що влада, на догоду великому бізнесу і міжнародним фінансовим організаціям, веде грабіжницьку політику проти власного народу.

Такі розмови свідчать, що у влади катастрофічно знижується підтримка навіть серед місцевого «політичного бомонду», який мав би впроваджувати політику влади на місцях.

Також люди говорили між собою про те, що не підтримують потуг представників регіональної і місцевої влади, які хочуть «бути у почьоті» в начальства та подобатися людям, намагаючись забалакати проблему імітацією бурхливої діяльності на місцевому та регіональному рівні. Мета – випустити пар невдоволення, затягнути час вирішення питання по суті, внески розкол у лави протестуючих.

Учасники акції говорили, що незгідні на пропоновану «подачку» ціни на газ 6,99 грн. та виступали за повне скасування плати за його транспортування.

Учасники протесту на пішохідному переході центральної вулиці райцентру перекривали рух транспорту безперервним ходінням по переходу, відкриваючи проїзд через певні проміжки часу.

Прес-службаВи можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах