Сергій Гордієнко: А чого ще було чекати від "ялової" влади?


Загальновідомо, що влада вже давно не володіє ситуацією на місцях і не впливає на неї. Ну, не має зручного автобусного сполучення між селами і центром громади та райцентром, той біс із ним. Люди якось же дають собі раду.

Саме така ситуація з пасажирськими перевезеннями на Оржиччині. Є села, у які вже роки не ходять автобуси.

В особистих зустрічах найбідніші представники сіл району неодноразово просили порушити ці проблеми перед владою.

З цього приводу мені за останній час довелося двічі відкрито звертатися до головного «Слуги народу» в області голови облдержадміністрації, а, отримавши бюрократичну відписку, звернутися і до керівника Уряду.

Який наслідок? Доручили е питання облдержадміністраії. Відписка того самого чиновника за класикою жанру.

Стало зрозуміло, що влада суцільно «ялова», вона не володіє ситуацією, не бажає і не знає, як вирішувати проблему. Пише про низький пасажиропотік, коронавірус, низьку якість доріг, про конкурси на відбір перевізників пасажирів тощо.

Який пасажиропотік може бути при умові, що в села роками не ходили і не ходять автобуси (люди при потребі потрапити до владного кабінету чи медзакладу наймають приватника)? Про зручний вранішній рейс (з 7 до 8 ранку) з Оржиці до райцентру (м.Лубни) і післяобіднього навіть мова не йде.

Друге диво. Про якість доріг. З вуст влади це звучить, як звинувачення на адресу людей, що у нас такі дороги. Може слід просити у людей вибачення за те, що влада довела їх до такого стану.

Вже роки з вуст владоможців звучить теза: «… маршрути, які наразі не обслуговуються, будуть виставлені на черговий конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування». Такі слова декілька років поспіль говорили не сесіях райради керівники райдержадміністрації, влітку таке звучало у відповіді облдержадміністрації, звучить і в останній відписці. А де ж ті чергові конкурси? Коли вони були, чи будуть? Мабуть ніколи…

З тієї писанини можна зрозуміти, що від «ялової» влади чекати нічого. Інтереси людей її по-барабану. У неї головне підвищувати ціни, тарифи і послуги.

Таке у нас «служіння народу»….

Сергій Гордієнко


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах