Ліві Кіровограда провели акцію протесту проти підвищення тарифу на водопостачання

Ліві Кіровограда провели акцію протесту проти підвищення тарифу на водопостачання


Сьогодні, 3 грудня, в день проведення громадських слухань з обговорення проекту постанови НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік, перед будівлею ОКВП «Дніпро-Кіровоград» відбувся пікет мешканців міста, які виступають проти підвищення тарифу на послуги водопостачання.

Організована міським осередком партії «Ліва опозиція» акція у зв’язку з запровадженими в державі карантинними заходами була небагатолюдною та відбулась з додержанням карантинних заходів.

Учасники акції переконані, що «Дніпро-Кіровоград» взяв у заручники своїх абонентів, а це мешканці чотирьох міст Кіровоградщини, які вже сьогодні і без підвищення сплачують найвищий тариф в Україні за централізоване водопостачання.

- Зовсім нещодавно закінчилась місцева виборча кампанія і в пам’яті багатьох ще збереглися оті «обіцянки-цяцянки», які роздавали політики від усіх політичних сил, чи то провладних, чи то опозиційних, але серед них ви не знайдете а ні слова про підвищення тарифів. Де вони сьогодні ці крикуни і популісти? Чому їх немає поруч з нами? - каже організатор акції, активіст лівого руху в місті Юрій Грачов.

Також містян обурив формат обговорення, який обрало керівництво водопостачаючого підприємства. На думку містян обраний формат онлайн-обговорення не передбачає зворотного зв’язку, тобто буде схожим на монолог керівництва «Дніпро-Кіровограда», а ось поставити їм запитання і висловити свої заперечення громадяни не будуть мати можливості.

Крім того, містяни які підключились до онлайн-трансляції були невдоволені якістю звуку, а точніше його повною відсутністю. Після незручних коментарів для організаторів обговорення, останні навіть відключили чат.      

Прес-служба Кіровоградського міського осередка ПП "Ліва опозиція"


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах