Суми: 76-та річниця визволення України від німецько-фашистських заграбників

Суми: 76-та річниця визволення України від німецько-фашистських заграбників


З нагоди цієї історичної дати 28 жовтня сумчани традиційно зібрались біля Меморіалу Слави, у підніжжя якого палахкотить Вічний вогонь. В умовах жорстких карантинних обмежень, людей було значно менше, ніж у попередні роки. Та і в цих умовах організовано пройшли ветерани війни і праці, комуністи обласного центру, діти війни, окремі з яких ще пам’ятають ті дні, коли звільнені міста і села радісно вітали Червону Армію – визволительку.

 Як стверджують архівні документи і незаангажовані історики, свободу Україні в 1943-1944 роках принесли всі чотири Українські фронти, якими в різний час командували всесвітньовідомі радянські полководці: Георгій Жуков, Родіон Малиновський, Федір Толбухін, Іван Конєв, Микола Ватутін. В ході визволення України особовий склад фронтів поповнювався юнаками 1024-1925 років народження, тому до недавнього часу в усіх куточках України проживало так багато ветеранів Великої Вітчизняної війни, які були найшановнішими особами. Зараз їх залишилось одиниці, які ще доносять до сучасників правду про ту війну.

Майже кожен з присутніх приніс осінні квіти, які були покладені до Вічного вогню. До підніжжя Меморіалу Слави  поставили корзину яскравих квітів керівники міста.  Від імені комуністів обласного центру корзину червоних  троянд   поставив керівники обласної  організації  Комуністичної партії України, народний депутат України VI-го  скликання Володимир Даниленко та другий секретар обкому КПУ Олександра Переросла.

 Прес-центр Сумського обкому КПУВи можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах