Комуністи Чернігівщини визначилися, за кого голосувати на місцевих виборах (оновлено)

Комуністи Чернігівщини визначилися, за кого голосувати на місцевих виборах (оновлено)


З наближенням дня голосування на цьогорічних місцевих виборах все більш актуальним серед пересічних виборців стає питання – кому з багаточисельних кандидатів в депутати та на посади голів віддати перевагу. Тим більше, що вибір не дуже великий. Компартію України вкотре, на порушення Конституції України, олігархо-націоналістична влада не допустила до участі у виборах як суб’єкта висування своїх виборчих списків. А всі інші політичні партії є буржуазними. Найголовніша у них мета – створити умови, в тому числі і в місцевих радах, для подальшого збагачення багатіїв-власників цих партій за рахунок обдурювання, обдирання, обкрадання простих людей. Тобто, доводиться вибирати “кращих” з-поміж представників олігархічних кланів.

Кандидати в передвиборний період, усі як один, стають щедрими, привітними, привабливими, випромінюють неабияку готовність завжди бути з людьми і працювати для людей. В їхній передвиборній риториці та агітаційній продукції  фактично викладені положення економічної та соціальної частини програми Комуністичної партії. Жоден з них не зізнається, не каже ні слова правди про те, що для його особистого збагачення дало депутатство чи мерство в попередній каденції, і за рахунок чого він планує збагачуватись в майбутньому.

Через це розгубленість серед виборців щодо підтримки тих чи інших кандидатів посилюється. Цьому сприяє й аполітичність, апатія, байдужість переважної більшості наших громадян.

Тому для комуністів останніми днями важливою справою було визначитися самим за кого голосувати на місцевих виборах і за час, що залишився до дня виборів, зорієнтувати своїх прихильників.

Протягом минулого тижня в усіх міськкомах та райкомах партії області відбулися збори, опитування комуністів і партійного активу з цього питання.

На зборах, що відбулися 9 жовтня в Чернігівській міській парторганізації, з інформацією про хід передвиборної кампанії перед комуністами виступив член Президії ЦК, перший секретар обкому Компартії України В. О. Лещенко. Відбулося активне обговорення та внесення пропозицій. За його підсумками було проведене голосування.

Більшістю голосів ухвалені наступні рішення:

  • в першу чергу підтримати на виборах кандидатів-комуністів;
  • серед розмаїття політичних партій, які висунули свої виборчі списки, віддати голоси за місцеві організації Політичної партії “Опозиційна платформа – За життя”;
  • визначилися й з кандидатом на посаду міського голови Чернігова.

Аналогічні рішення прийняті в переважній більшості міських та районних парторганізацій.

Чому перевагу віддано ОПЗЖ? Бо її наміри і дії з питань встановлення миру в Україні, тісного і взаємовигідного співробітництва з країнами СНД, мовної проблеми, тарифної політики, захисту нашої історії та батьківської релігії і деяких інших співпадають з програмними засадами нашої партії.

Прес-служба Чернігівського ОК КПУ  Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах