Ніхто не забутий, ніщо не забуте! Стало відомо місце загибелі ще одного героя Великої Вітчизняної війни

Ніхто не забутий, ніщо не забуте! Стало відомо місце загибелі ще одного героя Великої Вітчизняної війни


Напередодні 23 вересня, Дня визволення Оржиччини (Полтавська область) від нацистських загарбників, стало відомо, що поблизу села Зеленочі Калинковічського району Гомельської області Білорусі виявили місце падіння у роки Великої Вітчизняної війни радянського дальнього бомбардувальника у складі екіпажу якого був уродженець с. Плехів МАСЮК МИКОЛА ІВАНОВИЧ (фотоматеріали додаються).

До цього родичі і односельці знали, що він пропав безвісти у роки війни. Його прізвище викарбуване на сільському меморіалі (фото додається).

Люди старшого покоління пам’ятають неймовірну історію про льотчика, який, пролітаючи над селом на бойовий виліт, точно розрахував маршрут і скинув на подвір’я рідного обійстя невелику посилку і звістку про себе. Ніби ним був односельчанин Масюк М.І.

Щира подяка членам військово-історичного клубу «Калинковічсько-Мозирський Пошук» за велику роботу з пошуку і збереження пам’яті про героїв Великої Вітчизняної війни.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ, ЯКІ ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА ЧЕСТЬ, СВОБОДУ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ НАШОЇ БАТЬКІВЩИНИ!Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах