Руденку Анатолію Федосійовичу - 75! Вітаємо з ювілеєм!


Сумський обком Компартії України, Сумська обласна організація Всеукраїнського Союзу радянських офіцерів щиро вітають з ювілейним днем народження Руденка Анатолія Федосійовича – члена обкому партії, голову ради обласної організації ВУСРО, заступника керівника обласної організації ветеранів України, генерал-майора у відставці, ветерана Комуністичної партії  і Збройних Сил.

Виходець з Недригайлівського району Сумщини, він кращі роки свого життя віддав службі у Збройних Силах СРСР. Після закінчення у м. Києві  загальновійськового політичного училища служив у Одеському та Туркестанському військових округах,  у Північній Групі військ (на території Польщі). Одночасно закінчив Одеську вищу партійну школу, захистив дисертацію та отримав вчений ступінь «кандидата історичних наук». Удостоєний державних нагород СРСР, Польської Народної Республіки, Російської Федерації.

Після звільнення зі Збройних сил в 1991 році, працював старшим викладачем у Сумському державному університеті, помічником народного депутата України. А головне – поринув у вир громадської роботи, чим заслужив повагу і шану жителів Сумщини. Як комуніст з 1968 року, залишився вірним комуністичним ідеалам і з 1993 року обирається членом міськкому та обкому партії. 

20 років очолює обласну організацію  Всеукраїнського Союзурадянських офіцерів,  багато років працює у керівному складі обласної організації ветеранів України.  Член національної спілки журналістів України, редактор газети радянських офіцерів «Честь и Родина». 

У 2006 році був обраний депутатом Сумської обласної ради, де за високий професіоналізм, сумлінне ставлення до депутатських обов’язків отримав Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За високі досягнення».

І сьогодні, коли ювіляр перебуває у вирі громадського життя, його колеги по партійній і громадській роботі бажають йому надійного здоров’я, невичерпної енергії, нових результатів у політичній боротьбі за майбутнє України, за торжество ідей соціальної справедливості, надійних друзів і сімейного затишку. 

Сумський ОК КПУ


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах