Повернути віру людей у КПУ! Комуністи Черкащини обговорюють позицію і завдання партії

Повернути віру людей у КПУ! Комуністи Черкащини обговорюють позицію і завдання партії


Комуністи Черкащини 25 липня 2020 року  на інтернет-сайті ЦК КПУ прийняли участь у Всеукраїнських партійних зборах з єдиним порядком денним «Использовать местные выборы 2020 года для укрепления партии и усиления её влияния в обществе».

30 липня 2020 року Черкаський міський комітет Комуністичної партії України крім систематичного що недільного проведення політичних занять і політичного інформування партійного і позапартійного активу, провів в залі обласного комітету партії з партійним і позапартійним  активом, який не мав можливості з технічних причин взяти участь у Всеукраїнських партійних зборах,  перегляд та обговорення доповіді першого секретаря  ЦК КПУ П.М. Симоненка на Всеукраїнських партійних зборах 25 липня 2020 року з єдиним порядком денним «Использовать местные  выборы 2020 года для укрепления партии и усиления её влияния в обществе».   

У всі первинні партійні організації і партійному активу  надано текстовий матеріал доповіді першого секретаря  ЦК КПУ П.М. Симоненка на Всеукраїнських партійних зборах 25 липня 2020 року.

Після перегляду доповіді відбулося її обговорення, в якому прийняли участь перший секретар обкому партії Роєнко В.Г., члени партії Буйний П.І., Данилов Ю.Л., Орел В.А., Сопко В.Д., Климова О.Т., позапартійний Баранов А.І.

У виступі першого секретаря обкому партії Роєнка В.Г. було детально проаналізовано хід обговорення даного питання комуністами в первинних партійних організаціях,  партійних комітетах і зборах партійного активу. А також зроблено аналіз внутріпартійної роботи, кількісного і якісного складу партійних організацій, політичного навчання і інформування членів партії, готовності до нелегкої боротьби в період  виборчої кампанії.

Комуністи Черкащини докладуть усіх зусиль, щоб повернути віру людей у партію – про це говорив кожен виступаючий, про це думав кожен із присутніх.

По завершенню обговорення доповіді і завдань, поставлених перед партійними організаціями Президією ЦК КПУ на Всеукраїнських партійних зборах, було вручено Грамоти ЦК КПУ Климовій Ользі Тимофіївні і Чесноковій Валентині Іванівні.

Прес-служба Черкаського обкому Компартії УкраїниВи можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах