Черкаські комуністи: Збережемо память про Подвиг Переможців!

Черкаські комуністи: Збережемо пам'ять про Подвиг Переможців!


У місті Черкаси, Черкаський обком і міськком партії на Пагорбі Слави 22 червня провели заходи, приурочені  79 – ій річниці початку Безсмертного Подвигу радянського народу у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років.

На заходах виступили перший секретар Черкаського обкому партії   Роєнко В.Г.  і   перший секретар Черкаського міськкому партії Малий О.Г.

Хвилиною мовчання учасники заходів вшанували Пам'ять всіх: воїнів, які загинули смертю хоробрих в боях за соціалістичну Вітчизну, співвітчизників, замучених в гестапівських катівнях і підло вбитих бандерівцями.

Комуністи та їх прихильники поклали квіти до могил полеглих воїнів.

Ми схиляємо наші голови, віддаючи шану і глибоку повагу мільйонам радянських людей, які ціною свого життя відстояли  у двобої з найлютішим ворогом людства честь, свободу і незалежність нашої  Батьківщини, врятували народи Європи від нацистського поневолення. Їх Безсмертний, воістину історичний Подвиг назавжди збережеться в нашій вдячній пам’яті, в наших серцях.

Ми висловлюємо глибоку стурбованість антизаконними діями неонацистських сил в Україні і деяких інших країнах, їх рішеннями, спрямованими на перегляд оцінок причин і наслідків війни, приниження подвигу переможців, реабілітацію і героїзацію пособників фашистських окупантів, намаганнями звинуватити Радянський Союз у розв’язуванні війни, зрівняти фашизм і комунізм, гнівно засуджуємо акти вандалізму над пам'ятниками переможцям, видатним діячам героїчного минулого нашого народу, переслідування інакомислячих. 

Захист і очищення від фальсифікацій історичної правди про війну і Перемогу в ній країн антигітлерівської коаліції, провідною силою якої був Радянський Союз, про величезний вклад народу України у здобуття Перемоги вважаємо справою честі, своїм священним громадянським обов’язком. 

Пам'ятаймо 22 червня 1941 року!

Збережемо пам'ять про Подвиг Переможців!

Слава радянському народу – народу переможцю над фашизмом!

Прес-служба Черкаського ОК КПУВи можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах