Комуністи Черкащини: Захистимо наших дітей і внуків!

Комуністи Черкащини: Захистимо наших дітей і внуків!


Комуністи  Черкащини та їх прихильники в Міжнародний день захисту дітей 1 червня, використовуючи сучасні технічні засоби спілкування, провели акцію протесту «Захистимо наших дітей і внуків!» та по її підсумках прийняли резолюцію.

Прес-служба Черкаського ОК КПУ

Президенту України

Зеленському  В. О.,

Голові Верховної Ради України

Разумкову  Д. О.,

Прем’єр - міністру України

Шмигалю Д.А.

РЕЗОЛЮЦІЯ

акції протесту «Захистимо наших дітей і внуків!»

комуністів Черкащини та їх прихильників,

яка проголосована через різні технічні засоби спілкування.

Ми, комуністи Черкащини разом із своїми прихильниками, дотримуючись карантинних заходів в Міжнародний день захисту дітей  використовуючи сучасні технічні засоби спілкування  провели акцію протесту “Захистимо наших дітей і внуків!”

Більшість із нас жили і працювали у великій і процвітаючій країні – Союзі Радянських Соціалістичних Республік, до складу якої входила Українська Радянська Соціалістична Республіка.

Ми добре пам’ятаємо, що в радянський, соціалістичний період нашої історії діти знаходилися в привілейованому стані.

Програма “Все краще дітям” була основою державної політики, а гасло “Діти наше майбутнє” було прапором цієї політики.

Саме для всебічного навчання і виховання дітей працювала визнана усім світом радянська система загальної політехнічної освіти.

Для цього була створена всеохоплююча мережа дитячих дошкільних закладів і загальноосвітніх шкіл із базою для професійної орієнтації учнів.

Після закінчення неповної або повної середньої школи у дітей був широкий вибір для продовження безкоштовної освіти та здобуття професії.

Здійснювалося це у професійних і професійно-технічних училищах, технікумах, вищих учбових закладах (інститути, університети), а також військових училищах, які давали вищу освіту і спеціальність. Працювала мережа суворовських і нахімовських училищ.

Здобували діти професії в школах ДТСААФ, короткотермінових курсах водіїв і трактористів, стаючи учнями висококваліфікованих робітників на заводах і фабриках.

В державі функціонувала мережа дитячих лікарень і санаторіїв, спеціалізованих шкільних інтернатів та дитячих будинків для дітей-сиріт.

Діти оздоровлювалися і відпочивали в найбільшій у світі мережі піонерських таборів і таборах праці і відпочинку.

Працювала система позакласної і позашкільної роботи в школі, будинках і палацах піонерів, будинках дитячої творчості “Юний технік”, “Юний натураліст”, палацах спорту, ДЮСШ, спортивних та інших гуртках при ЖЕКах, будинках і палацах культури, сільських клубах. Широкою була мережа культосвітніх училищ, музичних шкіл і училищ.

Кожен із нас, працюючи в народногосподарському комплексі чи інших галузях, мав пряме відношення до створення бази і умов для захисту і гармонійного розвитку наших дітей і внуків в радянський, соціалістичний період нашої історії.

Саме тому ми маємо повне право вимагати звернути увагу Президента Зеленського В.О., Верховної Ради і Кабінету Міністрів України на те, що на відміну від радянського періоду нашої історії, коли діти знаходилися в привілейованому становищі, сьогодні вони належать до категорії мало захищених.

Життя, здоров’я і розвиток дітей залежать від державної політики щодо них, виконання норм Конституції і Законів України, що стосуються дітей і від матеріального становища сімей, в яких вони проживають.

Але як показало життя, в буржуазній Україні людської державної політики щодо створення умов для нормального життя дітей, їх захисту, фізичного та інтелектуального розвитку не існує.

Розвал економіки, постійне підняття цін і тарифів, низький рівень доходів громадян і скорочення соціальних програм привело не тільки до злиденного життя більшість населення України, а й до зниження народжуваності, збільшення захворюваності і смертності дітей. А поширення наркоманії і алкоголізму, разом із братовбивчою, громадянською війною на сході України приводить до знищення генофонду України.

Все це разом має ознаки геноциду. Тож і не дивно, що сьогодні Україна займає перше місце у Європі по смертності дітей.

Саме тому, разом із іншими громадянами нашої області, які виступають на захист дітей, ми засуджуємо дії влади та вимагаємо – не вбивайте наших дітей і внуків.

Ми звертаємося до матерів, усіх жінок Черкащини і України, піднятися на захист дітей, внуків, правнуків.

Ми рішуче протестуємо  проти непосильних для сплати житлово-комунальних тарифів та інших послуг, які розорюють сімейний бюджет та роблять все біднішими і біднішими дорослих і дітей.

Ми стривожені за долю наших дітей, внуків і правнуків, на яких держава перекладає зовнішні борги.

Випрошуючи кредити у Міжнародного Валютного Фонду та інших міжнародних фінансових організацій, керівники держави не тільки здають її національні інтереси, задовольняючи вимоги міжнародних авантюристів, а й посилюють соціальний геноцид проти майбутнього України, затягуючи кредитний зашморг на шиї народу.

Ми вимагаємо від Кабінету Міністрів України дати конкретну відповідь про діяльність американських біологічних лабораторій в Україні та проінформувати нас про зміст і наслідки наказу №928 Міністерства охорони здоров’я України, який за матеріалами латиноамериканського телеканалу “Tele SUR” дозволяє фармацевтичним кампаніям США проводити досліди над українськими дітьми.

Вимагаємо від Верховної Ради України негайно створити слідчу комісію по вивченню діяльності даних лабораторій і  наслідки від наказу № 928 Міністерства охорони здоров’я України.

Ми  вимагаємо від Верховної Ради України розглянути питання  про скасування так званих освітньої і медичної реформ, які прийняті в порушення статей 3,10, 11,24,49 і 53 Конституції України та не сприяють життю і здоров’ю, фізичному, культурному та інтелектуальному розвитку дітей, а також заборонити закриття шкіл в сільській місцевості, дитячих будинків та спеціалізованих інтернатів-санаторіїв для дітей.

Ми вимагаємо від Верховної Ради і Кабінету Міністрів України збільшити фінансову допомогу за народження однієї і більше дітей, їх догляд, що сприятиме їх здоров’ю і збільшенню чисельності населення. А також надати фінансову підтримку сім’ям з дітьми від 3-х до 16 років на період карантину, пов’язаного з епідемією коронавірусу.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України визнати внутрішнім державним боргом і закласти в Державний бюджет виплату громадянам України кошти колишнього “Укрдержстраху” УРСР за страхування дітей “До повноліття” і до “До весілля”, а також виплатити кошти вкладникам колишнього “Ощадбанку” СРСР.

Ми серйозно стурбовані  не тільки здоров’ям наших дітей і внуків, а й їх моральним і духовним майбутнім, яке сьогодні в порушення статей 8, 15, 21, 22, 24, 35 Конституції України формуються однобоко.

В зв’язку з цим вимагаємо  припинити пропаганду нацистської ідеології, переписування і викривлення правди про радянський період нашої історії, посилити відповідальність за факти вандалізму щодо пам’ятників радянської епохи, та Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Ми підтримуємо громадян Черкащини, які вимагають від Кабінету Міністрів України ліквідувати так званий “Український інститут національної пам’яті”, який за кошти платників податків розпалює ворожнечу в суспільстві на історичному і політичному ґрунті та розколює суспільство шляхом дезінформації та викривлення історичних фактів

Резолюція акції протесту схвалена “одноголосно”.

Черкаська область

1 червня 2020 року


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах