Я ЗВИНУВАЧУЮ

Я ЗВИНУВАЧУЮ


Для мене, що народився, жив і працював в селі, вирощував із колгоспниками хліб і до хліба, двічі обирався народним депутатом України по Уманському виборчому округу Черкаської області, працював в комітеті Верховної Ради України з питань земельних відносин і соціального розвитку села та багато чого бачив і пережив у житті, був шокований продажністю, цинізмом, підлістю і нахабством народних депутатів України, які підтанцьовуючи Президенту Зеленському В.О., в ніч з 30 на 31 березня 2020 року проголосували за законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення”, який запустив антиконституційний, антинародний маховик розпродажу Української землі.

По-злодійському, вночі, в період епідемії, користуючись тим, що люди не можуть і не мають права збиратися на акції протесту Президент і його слуги здійснили цей злочинний акт.

Вищу форму цинізму проявив Президент Зеленський В.О., радісно аплодуючи за прийнятий закон.

Воістинно “пір під час чуми”. Тільки бездарі, брехуни і  боягузи можуть таке зробити, виправдовуючи свої дії “турботою” про державу і людей.

Дії Зеленського, його слуг і тих, депутатів, що до них приєдналися, дуже нагадують злочини петлюр, скоропадських, бандер, шухевичів, стецьків, які в 1918-1920 і 1941-1945 роках продавали інтереси українського народу іноземним загарбникам та ще й допомагали їм знищувати його.

Прийняття закону про розпродаж української землі на вимогу Міжнародного Валютного фонду і Джорджа Сороса та всупереч статтям 8,13, і 14 Конституції України і статті 121 Земельного Кодексу України, а також без проведення Всеукраїнського референдуму інакше як шахрайством і державною зрадою не назвеш.

Ознакою шахрайства в діях Президента Зеленського В.О. і народних депутатів України від політичної партії “Слуга народу” є обман виборців у виконанні своїх передвиборних програм.

Закликаючи народних депутатів України голосувати за розпродаж української землі Президент Зеленський В.О.  забув  “про Україну своєї мрії”, про яку він повідав нам усім у своїй передвиборній програмі. Там зокрема сказано: “Мій перший законопроект “Про народовладдя”. У ньому ми разом закріпимо механізм, за яким Народ України буде формувати основні завдання для влади через референдуми та інші форми прямої демократії”.

Забули і депутати від політичної партії “Слуга народу”, що в розділі 1 своєї передвиборної програми “Очищена, оновлена та відповідальна влада” ними задекларовано: “Запровадимо механізм впливу громадян на рішення влади через референдум”.

До того ж, по всій Україні були прокотилися багатотисячні акції протесту проти розпродажу української землі та з вимогою провести Всеукраїнський референдум перш ніж розглядати питання землі, як основного національного багатства.

Проте, Президент і народні депутати України ці вимоги проігнорували, як і проігнорували свої передвиборні програми, фактично,  обманувши мільйони виборців, які голосували за них на виборах.

З юридичної точки зору згідно Кримінального Кодексу України такі дії підпадають під ознаки шахрайства.

Вимоги Міжнародного Валютного фонду щодо відкриття в Україні ринку землі є прямим втручанням в національні інтереси держави і суспільства та є підтвердженням того, що вище керівництво держави перебуває під зовнішнім управлінням.

Тому прямі вказівки Президента України Зеленського В.О. народним депутатам у залі Верховної Ради про “життєву необхідність” прийняття ринку землі на вимогу Міжнародного Валютного фонду має ознаки державної зради.

А якщо виявиться, що таких вимог Міжнародний Валютний фонд Україні не виставляв, тоді дії Президента України матимуть ознаки шахрайства.

Як народний депутат України попередніх скликань, я вражений цинізмом, з яким порушувався Закон України “Про регламент Верховної Ради України”, як при внесенні в порядок денний позачергової сесії питання про ринок землі, яке розглядалося на черговій сесії так і при самому розгляді цього питання.

Таким діям правову оцінку повинен дати Конституційний Суд України за поданням народних депутатів, в яких ще є совість і відповідальність перед українським народом.

В сукупності, прийнятий законопроект про ринок землі з вищезгаданими порушеннями, є антиконституційним і антинародним. А його підписання головою Верховної Ради і Президентом України буде мати додаткові ознаки кримінального злочину.

Президент України Зеленський В.О., народні депутати  політичних партій “Слуга народу”, “Європейська солідарність“, “Голос” та інші депутати, які голосували за продаж української землі, перейшли межу за якою в Україні виникає не тільки синдром “Кайдашевої сім’ї”, а й затяжний внутрішньонаціональний конфлікт з непередбачуваними наслідками не тільки для долі села і селян, а й всього народу України.

Земля це не тільки годувальниця, а й життєвий простір, територія, за які впродовж всієї історії людства виникали конфлікти і війни.

Запровадження ринку землі в сукупності із примусовим створенням сільських об’єднань територіальних громад, проведенням непродуманої, безглуздої адміністративно-територіальної реформи, що приводить до ліквідації мережі сільських закладів освіти і охорони здоров’я, зникнення малих і середніх сіл, інакше як зачисткою частини народу України не назвеш.

Згадаймо результати столипінської реформи на селі, внаслідок якої руйнувалася сільська община, відбувалася пролетаризація селян, збільшувалася кількість наймитів, поряд із поміщиками-латифундистами створювався клас куркулів-експлуататорів та “розквітали” лихварі / торгаші землею/, селянські протести придушувалися “столипінськими галстуками” /повішанням/, що разом із іншими факторами нещадної експлуатації людей в царській Росії привело до Великої Жовтневої соціалістичної революції.

Президент України Зеленський В.О. забув про свої передвиборні обіцянки щодо перегляду антинародних  освітньої,  мовної,  пенсійної і медичної реформ, а також досі жартує щодо зниження цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Не припиняється в Україні розпалювання ворожнечі між людьми на історичному політичному, мовному і релігійному ґрунті. Продовжується антирадянська і антикомуністична істерія. Фашизація держави і суспільства триває.

Отже, суспільно-політична ситуація в країні показує, що нинішня влада не хоче і не може дбати про розвиток вітчизняної промисловості і сільськогосподарського виробництва, надійний соціальний захист населення і нормальний морально-психологічний клімат, що об’єднує суспільство.

Вона тільки може приносити радість Міжнародному Валютному фонду, Світовому банку та іншим, так званим, зарубіжним партнерам своїми антинародними реформами.

Така влада не має права на існування і управління державою, вона повинна піти, призначивши дострокові президентські і парламентські вибори.

Якщо нинішня влада цього не зробить сама, то їй необхідно допомогти це зробити за народною ініціативою / петиція, збір підписів, всеукраїнський референдум або інші форми прямої демократії/.

Я звинувачую і маю на це право. Тракторист, сільський учитель, керівник колективного господарства. Депутат від сільської до Верховної Ради. Комуніст. На господарській і державній роботі, в політичній і громадській діяльності робив і намагаюсь робити людям добро. Будував. а не руйнував. Не терплю знущання над народом України.

Роєнко В.Г.,

Черкаська область


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах