- КПУ - http://www.kpu.ua -

Хмельниччина відзначає день створення Червоної Армії та Військово-Морського Флоту

Опубліковано 23.02.2020

23 лютого Україна разом із усіма республіками Радянського Союзу відзначає День Радянської Армії та Військово-Морського Флоту. Цьогоріч виповнилося вже 102 роки непереможній та легендарній, яка в боях пізнала радість перемог, Робітничо-Селянській Червоній Армії.

Після антисоціалістичного контрреволюційного перевороту святкування 23 лютого як Дня Радянської Армії в Україні відмінили, але під тиском ветеранів Великої Вітчизняної війни президент Кучма відновив святкування і перейменував свято на День захисника Вітчизни. А незабаром після профашистського державного збройного перевороту у лютому 2014 р. президент-олігарх Порошенко знову скасував всенародне свято. Вже новий президент Зеленський, який не виправдав народних сподівань на позитивні зміни і справедливість, продовжує рухатись в заданому державним переворотом антидемократичному і профашистському руслі, не посмів відновити справжнє всенародне свято. Та для переважної більшості адекватних і прогресивних людей 23 лютого залишиться Днем Радянської Армії та Військово-Морського Флоту.

Бойове гасло «Народ і армія єдині» сутнісною основою взаємовідносин радянського суспільства і його Збройних Сил. Мільйони синів і дочок радянського народу зі зброєю в руках і до останньої краплі крові захищали рідну землю, свою улюблену Вітчизну від ворожих орд. Героїчна історія Радянських Збройних Сил живе не тільки в пам'яті старших поколінь, вона буде жити вічно серед дітей і онуків, буде гідним прикладом справжнього служіння Батьківщині.

Збройні Сили Радянського Союзу стали школою мужності, відваги, стійкості, інтернаціоналізму і любові до Вітчизни для багатьох поколінь. Служба в них була справою честі. Наша Червона Армія увійшла в історію – ніким не переможена і такою, яка до кінця виконала свій обов'язок перед Батьківщиною. Армія, якою ми можемо пишатися, армія, яка захищала кожного громадянина великої та потужної країни!

23 лютого назавжди залишиться дорогим і шанованим святом нашої країни, яке символізує честь, мужність, патріотизм та велич подвигу наших дідів і батьків на фронті і в тилу. І ми зобов'язані бути гідними їх безсмертного бойового і трудового подвигу! Це воістину всенародне свято, яке уособлює собою неминущу цінність традицій патріотизму, військового обов'язку і товариства, визнання героїчних заслуг солдат, офіцерів, трудівників тилу - усіх, хто на століття вписав в славну історію Країни Рад свої ратні і трудові подвиги.

Сьогодні Україна перетворена на колонію, повністю контрольовану Заходом і віддану на мародерський розграбунок запроданським профашистським силам. Ця, по суті, окупаційна адміністрація набрана із тубільців, все робить аби стерти з пам’яті народу нашу історію, наші успіхи і перемоги, посіяти ненависть між народами Радянського Союзу та до нашого минулого. Пам’ятники воїнам визволителям вандалізують і руйнують члени фашистських банд.

Відзначення річниці Радянської Армії та Військово-Морського Флоту  відбулося у всіх куточках області. Комуністи прийняли активну участь у святкових заходах та покладанні квітів до монументів і могил воїнів.

У м. Хмельницькому делегація партійної організації міста на чолі з першим секретарем  міськкому КПУ Віталієм Сопруком та головою обласної організації Всеукраїнського союзу радянських офіцерів Сергієм Бабічевим поклала квіти до монументу «Вічний вогонь».

Також комуністи міста відвідали місце поховання учасника бойових дій, колишнього першого секретаря Хмельницького міського комітету Комуністичної партії України О.П. Чалих і вшанували його пам'ять.

Прес-служба Хмельницького обкому КПУ


Матеріал розміщено на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/uk/95300/hmelnychchyna_vidznachaje_den_stvorennja_chervonoji_armiji_ta_vijskovomorskogo_flotu

© КПУ
Під час копіювання інформації обов’язково посилайтесь на www.kpu.ua