Черкаси. У Всесвітній день соціальної справедливості

Черкаси. У Всесвітній день соціальної справедливості


Черкаська міська організація Комуністичної партії України 20 лютого 2020 року у Всесвітній день соціальної справедливості на площі біля приміщення міської ради провела акцію протесту під гаслами:

«Ні розпродажу української землі!»

«Тарифи нас вбивають!»

«Ні соціальному геноциду!»

«Геть антинародну владу!»

Виступаючі з обуренням вимагали від влади на всіх рівнях додержуватися Конституції України, приймати закони і законодавчі акти  на користь українського народу.

В прийнятій резолюції висловлена недовіра Президенту, Верховній Раді і Кабінету Міністрів України.

Прес-служба Черкаського ОК КПУ


Президенту України

Зеленському  В. О.,

Голові Верховної Ради України

Разумкову  Д. О.,

Прем’єр - міністру України

Гончаруку  О. В.                                                                                                                 

Резолюція

мітингу – протесту громадян міста Черкаси

Ні розпродажу української землі!

Тарифи нас вбивають!

Ні соціальному геноциду!

Геть антинародну владу!

Ми, жителі міста Черкаси, зібравшись у Всесвітній день соціальної справедливості на протестний мітинг проти дальшого погіршення життя більшості людей в усіх його сферах страшно здивовані відсутністю позитивної реакції Президента Зеленського, Верховної Ради і Кабінету Міністрів України на вимоги громадян по всій країні приймати закони у відповідності із Конституцією України та переглянути закони прийняті всупереч Конституції.

Нагадуємо Президенту Зеленському, представникам політичної партії «Слуга народу» у Верховній Раді і Кабінеті Міністрів України та всім, хто їх підтримує, що в статті 3 Конституції України сказано:

«Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави».

Всі наступні статті Конституції деталізують права і свободи людини.

Тому ніякі результати виборів, як і рейтинги не дають права нікому порушувати Конституцію України, а навпаки зобов’язують виконувати її безумовно.

Всі закони і нормативно-правові акти прийняті всупереч Конституції автоматично стають антинародними, а ті хто їх приймає стають поза законом.

Виходячи з цього

Ми вимагаємо від Верховної Ради України:

1. Негайно накласти мораторій на статті Земельного  Кодексу України, які передбачають купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення, щоб не допустити «чорного» ринку землі із-за відсутності мораторію.

Зобов’язати відповідні державні органи до кінця 2020 року провести повну інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення.

2. Негайно зняти з розгляду законопроект № 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», що не відповідає статті 13 Конституції України і статті 121 Земельного  Кодексу України та розглядається без проведення Всеукраїнського референдуму.

3. разом із Кабінетом Міністрів України негайно розробити і прийняти нормативно-правові акти, які дозволять громадянам України (крім тих, хто вже отримав земельну частку (пай), використати своє конституційне право щодо отримання на безоплатній основі землю відповідно до статті 13 Конституції України і статті 121 Земельного  Кодексу України).

4. негайно прийняти закон про всеукраїнський і місцеві референдуми та через проведення всеукраїнського  референдуму побачити думку громадян щодо розпродажу основного національного багатства – землі і чи дозволять вони це робити депутатам Верховної  Ради України.

5. законодавчо відрегулювати питання про укладення договорів оренди на землю строком не більше 5-и років і скасування договорів довгострокової оренди від 5-и до 49 років та ввести кримінальну відповідальність для тих орендарів, які в порушення законів, через підкуп заволоділи землею.

6. Негайно приступити до перегляду мовної, освітньої, медичної, пенсійної і житлово – комунальної реформ, які розкололи суспільство і викликають ненависть до влади, яка постійно бреше.

7. Негайно переглянути Закон України від 16 січня 2020 року «Про повну загальну середню освіту», який суперечить статтям 10 і 53 Конституції України та звужує обсяги знань учнів і обмежує їх інтелектуальний розвиток.

8. Негайно внести зміни до Виборчого кодексу від 19 грудня 2019 року № 396 - IX в частині щодо застави кандидатів та партій на виборах всіх рівнів, що створює штучні обмеження на участь у виборах окремих громадян і партій.

Рекомендуємо грошові застави замінити збором певною кількістю підписів виборців.

9. Не приймати за запропонованим змістом проект Закону України «Про працю», внесений Кабінетом Міністрів 28 грудня 2019 року № 2708, який вже названий у народі законом «трудового рабства». Цим законопроектом права найманих працівників зводяться до нуля на користь роботодавця. Обмежуються права профспілок по захисту членів трудових колективів. Замість 8- годинного робочого дня буде запроваджено 12- годинний, як для рабів і кріпаків. Знімаються обмеження на 40- годинний робочий тиждень і т.д. і т.п.

10. Не приймати взагалі проект Закону України внесений у Верховну Раду 27 грудня 2019 року № 2681 «Про внесення змін в деякі законодавчі  акти України» (щодо окремих питань діяльності професійних спілок), який зводить до нуля роль профспілок у захисті членів трудових колективів, обмежує роль профспілок в інших видах діяльності і передбачає вилучення майна профспілок та їх об’єднань державою з метою його розпродажу.

11. Не приймати з запропонованим змістом проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України» (щодо централізації влади) № 2598 від 27 грудня 2019 року, який у народі називають законопроектом «узурпації влади».

12. Вважаємо недопустимим прийняття законопроектів про засоби масової інформації і так звану «дезінформацію», в яких передбачена жорстка цензура, переслідування журналістів і засобів масової інформації за політичними мотивами та пряма заборона позитивного висвітлення радянського, соціалістичного періоду нашої історії, в який Україна входила в десятку високо розвинутих процвітаючих країн світу із надійним соціальним захистом людей.

13. Не допустити через прийняття законів легалізацію грального бізнесу, наркотиків і проституції, а також закріплення права підлітків самостійно, без думки батьків, приймати рішення про зміну статі і лікування від наркотиків.

14. Разом із Кабінетом Міністрів в терміновому порядку розглянути питання про зниження не менше, як вдвічі, цін і тарифів на газ, електроенергію та житлово – комунальні послуги.

Скасувати тарифи на послуги розподілу природного газу (плату за транзит газу) та не допустити таких оплат за транспортування електроенергії, води і водовідведення.

Встановити оплату житлово – комунальних та інших послуг для всіх категорій населення не вище 10% від сукупного доходу сім’ї.

15. Внести зміни до Державного бюджету на  2020 рік, в який закласти прожитковий мінімум не менше 6000 гривен в місяць і до цього рівня підвищити мінімальну заробітну плату і пенсії та щоквартально проводити індексацію прожиткового мінімуму, заробітної плати і пенсій відповідно до рівня інфляції та реальної вартості споживчого кошика.

А також згідно прийнятих законів виплачувати пільги для окремих категорій населення.

Сукупність названих антинародних законів і законопроектів, не бажання вищого керівництва держави на чолі з Президентом України Зеленським виконувати Конституцію України на користь народу вказує на те, що нашій владі довіряти не можна.

Ми висловлюємо недовіру  Президенту України Зеленському  В. О. і

вимагаємо добровільно скласти свої повноваження та призначити дострокові вибори Президента і Верховної Ради України.

Ми висловлюємо недовіру  Кабінету Міністрів України і

вимагаємо  в повному складі подати у відставку, а Верховній Раді України прийняти цю відставку.

Ми висловлюємо недовіру Верховній Раді України і

вимагаємо її саморозпуску.

Резолюцію мітингу схвалено «одноголосно».

м. Черкаси

20 лютого 2020 рокуВи можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах