- КПУ - http://www.kpu.ua -

Сумщина: Відзначення 102-ої річниці Радянської Армії та Військово-Морського флоту у Шостці

Опубліковано 22.02.2020

Хоча цієї дати немає в офіційному календарі, та вона живе в пам`яті тисяч людей. Її щорічно відзначають радянські офіцери, солдати і сержанти дійсної строкової служби, вільнонайманий склад та їх сім`ї.

Зокрема, в м. Шостка 21 лютого поточного року зібрались  на урочисті збори ветерани Збройних сил СРСР, одягнувши державні нагороди.

З доповіддю виступив голова Шосткинської організації  Всеукраїнського Союзу радянських офіцерів полковник В.І. Осипов, який висвітлив героїчну історію Радянської Армії з 1918 по 1991 роки. Особливу увагу було приділено мужності і героїзму радянського солдата в роки Великої Вітчизняної війни та при виконанні інтернаціонального обов`язку на території інших держав.

Відзначена роль радянських офіцерів у патріотичному вихованні молоді в сьогоднішніх умовах, необхідність захисту правдивої історії нашої країни. Окремим активістам були подяки за успіхи в громадській роботі, повідомлено про присвоєння чергових офіцерських звань.

Керівники міськкому КПУ проінформували учасників зборів про виступ П.М. Симоненка в Страсбурзі 27.01.2020 р. та про прийняте Президією ЦК КПУ «Звернення до 75-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

Прес-служба Шосткинських МК і РК КПУ


Матеріал розміщено на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/uk/95292/sumschyna_vidznachennja_102oji_richnytsi_radjanskoji_armiji_ta_vijskovomorskogo_flotu_u_shosttsi

© КПУ
Під час копіювання інформації обов’язково посилайтесь на www.kpu.ua