ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ГЕОРГІЮ КОРНІЙОВИЧУ! ДОРОГИЙ НАШ ДРУЖЕ І ТОВАРИШУ!

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ГЕОРГІЮ КОРНІЙОВИЧУ! ДОРОГИЙ НАШ ДРУЖЕ І ТОВАРИШУ!


Сьогодні для Вас – щасливий, неповторний день. І ще щасливіший і неповторніший від того, що не тільки для Вас.

Товариші, які йшли і йдуть поруч з Вами і за Вами в житті і в борні, ніяк не можуть залишитися осторонь Вашого свята, Вашого  великого ювілею, за яким, вважайте, майже вік невтомної, творчої, плідної праці.

Ваша трудова звитяга увібрала: студентські літа в найпрестижнішому юридичному вузі; молодечий гарт на секретарських позиціях в комсомолії на Запоріжжі; партійний злет у комуністичних штабах Києва і Москви; мобілізуюче лідерство в перебудовний — найдраматичніший відрізок історії нашої країни і політичної сили — на Одещині; неординарний підхід до законотворення в парламентах Союзу РСР і України; подвижництво у борні за партію комуністів-ленінців; закличну до активних дій злободенну публіцистику.

Ваш світлий і красивий  приклад — у здобутках в ім’я торжества комуністичних ідеалів, в ім’я загальнолюдського соціально справедливого буття в Україні і на всій землі.

90 літ – для одних багато, для інших – замало.

Певні, що Вам та й нам, Вашим побратимам, такий Ваш вік замалий. Кожен день його був з благодатним плюсом! Вам же, знаємо, хотілося і хочеться ще більшого. Хай продовжується такий вік ще далі й далі! Хай приносить, як і раніше, здобутки перемоги Вам і нашій спільній партії! Хай невтомно, як і раніше, високоплідно  служать втіленню високих ідеалів Ваша неповторність, Ваша мудрість, Ваше високе і переконливе слово, Ваш розум, Ваші працьовиті руки.

Будемо раді й далі бачити Вас попереду у високому гурті тих, хто до краплі віддає усе своє вміння, все життя боротьбі заради Миру, Справедливості, Процвітання України і світового братерства людей праці.

Будьте здорові Духом і Тілом! Будьте з нами  у довголітті!

Щастя Вам, дорогий Друже, наш старший бойовий Товаришу!

Летять літа безповоротні…

Вже дев’яносто їх у Вас…

Важких і славних…

Та до сотні варто йти…

У добрий час.

Просимо прийняти  це, як побажання від усього серця і як партійний наказ.

 

Від усієї душі, щиро –

Ваші соратники й однодумці

 

20 жовтня 2019 року


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах