Кіровоградці виступили за збереження історичної пам’яті


22 серпня, в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського відбувся круглий стіл на тему: «Забуттю не підлягає». Організований міським осередком політичної партії «Ліва опозиція», спільно з представниками деяких громадських організацій захід був присвячений 120-річчу від дня народження одного з керівників підпільного руху на Кіровоградщині у період Великої Вітчизняної війни – Петру Кириловичу Василині.

В роботі круглого столу взяли участь відомі в місті історики, краєзнавці, вченні та громадські діячі.

Обговорюючи факти з життя та діяльності Петра Василини, особливо в період війни, учасники круглого столу дійшли до висновку, що Петро Кирилович був яскравим представником свого часу. Проявленні ним стійкість, мужність, вірність своїм ідеалам та саможертовність мають і сьогодні залишатись прикладом для патріотичного виховання майбутніх поколінь українців.

В підсумку засідання круглого столу його учасниками було прийняте рішення щодо необхідності звернення до керівництва міста з приводу повернення вулицям міста імен героїв Великої Вітчизняної війни та тих, що носили назви, пов’язані з героїчними подіями тієї війни.    

Прес-служба Кіровоградської МО ПП «Ліва опозиція»Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах