Криворізька міська організація Жінки України за мир і стабільність  в дії

Криворізька міська організація "Жінки України за мир і стабільність" в дії


Немає святішого слова ніж "мати", "берегиня", "жінка"... весь світ тримається на ній - такій турботливій, працьовитій, ніжній та відповідальній. Саме відповідальність за родину, дітей, майбутнє країни надає жінкам криворізької землі сил та натхнення займатися громадськими справами, допомагати багатодітним батькам, жінкам, що опинилися у скрутному становищі.

Криворізька міська організація "Жінки України за мир і стабільність"  (голова організації Марусова Олена Володимирівна) об'єднала у своїх лавах чимало людей, небайдужих до чужих бід, впевнених у своєму прагненні докласти зусиль до створення світлого майбутнього України.

Організація плідно співпрацює при сприянні комуністів з іншими громадськими утвореннями, афганцями, радами ветеранів, Червоним Хрестом. Бо мета ж однакова - створити більш сприятливі умови для гідного середовища існування людини праці, напрямки діяльності майже співпадають.

І як малі струмки та річки напитують моря, так і наші на перший погляд невелики справи зроблять Батьківщину міцнішою, процвітаючою, а головне - мирною.

Тож єднаємося заради цієї благородної мети.

Прес-служба міської організації "Жінки України за мир і стабільність"Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах