Суми. Привітали фронтовика з Днем народження

Суми. Привітали фронтовика з Днем народження


11 серпня відзначив свій 93 – й рік народження Геннадій Семенович Гажієнко – людина незвичайної долі з когорти комуністів Сумщини, полковник у відставці, учасник бойових дій періоду Великої Вітчизняної війни. Його батько, комуніст Гажієнко Семен Михайлович, викладач Сумського державного педагогічного інституту, восени 1941 року пішов на фронт, став батальйонним комісаром і пропав безвісті у травні 1942 року у важких боях під Харковом.

У цьому ж 1941 році п`ятнадцятирічний Геннадій почав свій трудовий шлях робітником на заводі, а вже сімнадцятилітнім – був на фронті мінометником на самому передньому краї. В неповні 18 років став комуністом, і в поточному році відзначив 75 років свого партійного стажу. За бойові подвиги нагороджений орденом Слави III-го ступеня, орденом Вітчизняної війни, медалями «За відвагу», багатьма ювілейними нагородами.

Повернувшись у 1951 році до мирної праці, 53 роки працював на Сумському машинобудівному об`єднанні імені Фрунзе, закінчив середню школу і політехнічний інститут, пройшов шлях від робітника до начальника цеху, став директором заводу, авторитетною і шанованою людиною в місті Суми.

І сьогодні Геннадій Семенович активно займається громадською роботою: він очолює контрольно-ревізійну комісію Сумської міської організації КПУ, член ради міської організації Всеукраїнського Союзу радянських офіцерів, активіст міської і фрунзенської (виробничої) організації ветеранів України, учасник всіх масових заходів, які проводять ці організації, виступає на їх мітингах і зборах, дає інтерв`ю місцевому телебаченню, говорить натхненно і переконливо, доносячи правду про справжні події ХХ–го століття.

Тому в черговий день народження Геннадія Семеновича Гажієнка з вдячністю вітали його колеги по партійній і громадській роботі: перший секретар Сумського обкому Компартії України, народний депутат України VI–го скликання Володимир Даниленко, керівник обласної організації ВУСРО генерал-майор у відставці Анатолій Руденко, активісти міських організацій Компартії України та Всеукраїнського Союзу радянських офіцерів, найближчі друзі.

Прес-служба Сумського міськкому КПУ


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах