Бюро Чернігівського обкому КПУ ухвалило рішення


Днями відбулося чергове засідання бюро Чернігівського обкому Компартії України. На ньому розглянуто низку питань поточної діяльності обласної парторганізації.

Зокрема, ухвалено постанову про організацію виконання рішень липневого (2019 року) розширеного засідання Президії ЦК Компартії України стосовно участі комуністів у позачергових виборах народних депутатів України. Міськкомам та райкомам партії, первинним партійним організаціям доручено донести тексти Заяви та Відкритого листа Президії ЦК до відома кожного комуніста та до прихильників КПУ, а також зорієнтувати їх щодо підтримки в день голосування виборчого списку найбільш прийнятної в даний період для трудящих політичної партії, а також окремих кандидатів по одномандатних виборчих округах.

На засіданні затверджено план роботи обкому Компартії України на ІІ півріччя 2019 року та прийнято рішення про скликання на кінець липня поточного року чергового об’єднаного пленуму обласного комітету партії та контрольно-ревізійної комісії обласної парторганізації.

Постанови бюро спрямовані для організації виконання партійним комітетам області.

Прес-служба Чернігівського обкому КПУ


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах