З червоними стягами і закликами до соціалізму: Першотравневе свято в Житомирі

З червоними стягами і закликами до соціалізму: Першотравневе свято в Житомирі


Негода не стала на заваді акції комуністів Житомира, прихильників Комуністичної партії та представників низки громадських організацій, трударів та пенсіонерів, котрі щороку збираються на майдані Соборному, аби відзначити Свято весни і праці.

Зважаючи на проливний дощ та порадившись на місці, учасники акції розгорнули червоні стяги з написами «Наша мета соціалізм!» і рушили колоною до офісу обкому Компартії.

В актовому залі відбулись збори, учасники яких акцентували увагу на найболючіших проблемах сьогодення: припиненні війни на Донбасі, стагнації економіки, вбивчих тарифах ЖКГ та цінах на газ, безробітті, мізерних пенсіях та необхідності відстоювати соціальну справедливість.

З промовою до присутніх звернувся перший секретар обкому КПУ, народний депутат України VI скликання Микола Тимошенко.

«Навіть у найважчі часи за цієї влади ми завжди святкували 1 Травня на вулиці. Ми і сьогодні зібралися, навіть пройшли під дощем з ідеєю, яка ніколи не помре, бо вона вічна – «Наша мета соціалізм!» Наша мета - змінити в Україні цей пагубний курс неолібералізму на вектор будівничої держави. Держави, яка має перспективу, має завтрашній день. Останні роки кожна наша демонстрація, акція протесту перетворювалась на те, щоб відстояти і стримати тарифну агонію, яка нечуваних розмірів набула саме при режимі, що сьогодні покидає країну. Лейтмотив 1 Травня і нашої зустрічі - відстоювання ідеї соціальної справедливості. Я неодноразово на мітингах казав, що це свято не лише комуністів – це свято людини праці», - підкреслив М.Тимошенко.

У своїх виступах мітингарі, серед яких більшість були виборцями Володимира Зеленського у другому турі президентських виборів, висловили в цілому задоволення результатами виборів та висловили сподівання та стриману надію на позитивні зміни в країні.

Наприкінці зборів його учасники прийняли звернення до обраного Президентом України В.О.Зеленського.

Прес-центр Житомирського обкому КПУВи можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах