ЗАКРИТО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ, ЯКЕ СТАЛО ПІДСТАВОЮ ДЛЯ АРЕШТУ І БЛОКУВАННЯ САЙТУ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ

ЗАКРИТО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ, ЯКЕ СТАЛО ПІДСТАВОЮ ДЛЯ АРЕШТУ І БЛОКУВАННЯ САЙТУ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ


Секретаріат ЦК Компартії України інформує, що завдяки активній наполегливій боротьбі з відстоювання законних прав та інтересів громадян вдалося домогтися закриття кримінального провадження, яке стало підставою для блокування сайту КПУ.

Як зазначається у постанові Слідчого відділу Головного управління Нацполіції в м. Києві від 08.02.2019 року, за результатами досудового розслідування кримінальне провадження № 12018000000000304 від 18.05.2018 року закрито відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 284 (Закриття кримінального провадження) Кримінального процесуального кодексу України у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення.

Також нагадаємо, що підставою для арешту і блокування сайту КПУ стало нібито порушення ним закону про «декомунізацію», а саме – «виготовлення, поширення комуністичної символіки та пропаганди комуністичного тоталітарного режиму».

Раніше Київський апеляційний суд прийняв рішення, що правових підстав для блокування сайту Комуністичної партії України (kpu.ua) не існує, а ухвала Печерського районного суду м. Києва від 10 липня 2018 року, якою дозволено арешт відповідного майна КПУ, протирічить законодавству України та нормам міжнародного права.

На початку лютого 2019 року офіційний сайт Компартії України з доменним іменем “kpu.ua” відновив свою роботу.

Прес-служба


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах