Заява депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області щодо підвищення з 1-го травня на 25 відсотків ціни на природній газ і тарифів на електроенергію для населення


Ми, депутати Кременчуцької районної ради висловлюємо свій рішучий протест проти рішення Національної комісії регулювання електроенергетики України щодо підвищення з 1-го травня 2006 року ціни на природній газ і тарифів на електроенергію для населення, яке здійснюється без належного випереджаючого соціального захисту в першу чергу малозабезпечених громадян.


Це рішення викликало обурення і різко негативну оцінку серед населення району.


Ми, депутати Кременчуцької районної ради, виражаючи волю наших виборців, звертаємося до Президента України, як гаранта прав і свобод громадян, Кабінету Міністрів України скасувати,  як передчасне, рішення Національної комісії регулювання електроенергетики України щодо підвищення з 1-го травня 2006 року ціни на природній газ і тарифів на електроенергію для населення.


 Заяву прийнято за пропозицією депутатів - комуністів рай­ради І9-го квітня на першій сесії новообраної районної ради.


Проект даної заяви був підготовлений депутатами-комуністами. Приперті залізною логікою аргументів, більшість депута­тів райради вимушені були проголосувати за прийняття цієї заяви.


Проте депутати райради, що обрані по списках районних осередків партій НСНУ, регіонів і народної партії Литвина не підтримали заяви, показавши цим самим своє справжнє об­личчя, чиї Інтереси вони захищають, як вболівають за селян, яким в час виборів обіцяли золоті гори. Не підтримавши цю заяву вони  плюнули в душу тим виборцям, які за них голосували.


 Перший секретар
Кременчуцького райкому
Компартії України
І.Ф. Паліівець


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах