ЗАЯВА Комуністів Львівщини з приводу нападу на офіс народного депутата України Голуба О.В. та Львівського обкому Компартії України


Влада на Львівщині фактично потурає націоналістам-необандерівцям у здійсненні таких нападів. Підбурюванням до таких дій можна назвати виступ 22 грудня 2005 року на сесії Львівської обласної ради заступника голови Львівської обласної ради Держка І.З., який заявив, що у нас є політичні партії, які стоять на відверто антиукраїнських позиціях. Цитуємо дослівно: "…І ті політичні партії є: Перший Секретар такої партії сьогодні був в залі, ми йому не надали виступити…". Держко І.З. мав на увазі Першого Секретаря Львівського обкому Компартії України Калинюка О.Н., якому сесія відмовила надати слово для спростування брехні, яку щодо нього на сесії висловили депутат Львівської міської ради Лясковська В.Д. та депутат Львівської обласної ради Байса В.І.


Відвертим закликом з боку влади до рішучих дій націонал-фашизму є те, що робочу групу щодо ліквідації Солдатського Меморіалу в місті Львові і побудови на його місті Пантеону воякам ОУН-УПА очолює голова Львівської обласної державної адміністрації П.Олійник. У цьому напрямку діє і Львівська міська рада, яка навіть винесла відповідну ухвалу на сесії міської ради, згідно з якою передбачається ліквідація на місці Монументу Бойової Слави Радянської Армії у м. Львові скульптурної композиції (рос.) "Родина- Мать с Мечом и Солдата" (укр.), також батальних скульптурних композицій, які розташовані позаду. На цьому місті пропонується встановити "Козака на коні з шаблюкою". Генеральна прокуратура України, до якої ми зверталися не реагує на ці порушення Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років".


Бродівська райдержадміністрація пішла ще далі. Вона зробила відповідну заяву, яку слід розуміти так, що офіційно зареєстрована Комуністична партія під час святкування державного святи – Дня Перемоги – не може використовувати офіційно зареєстровану свою символіку – червоний прапор.


Все це робиться з однією метою –  виконати відповідні висловлення та настанови Президента України для так званого примирення ветеранів Великої Вітчизняної війни із запроданцями українського  народу, поплічниками німецького фашизму з ОУН-УПА, чітку оцінку діям яких дав Міжнародний Нюрнберзький Трибунал. А фактично Президент України та його підлеглі замість так званого примирення намагаються реабілітувати тих, хто запопадливо слугував німецькому фашизму, отримував від нього військові звання, залізні хрести та медалі. Це робиться для того, щоб надати їм пільги, якими користуються ветерани Великої Вітчизняної війни, які зламали хребет німецькому фашизму, фактично врятували Європу і Світ від коричневої чуми.


Неофашизм з звірячим лицем   українського націоналізму під владним гаслом примирення з ОУН-УПА в Україні  не пройде !


Перший Секретар
Львівського обкому
Комуністичної партії 
 Калинюк О.Н.


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах