Чернігівщина: Талалаївські комуністи налаштовані на активну роботу


Трагічні події останніх місяців своїм чорним крилом зачепили і віддалений від столиці та обласного центру Талалаївський район. Заїжджі та доморощені вандали ухвалили рішення звалити пам’ятник В. І. Леніну в райцентрі. Під істеричні вигуки оскаженілого натовпу автомобільний кран спробував демонтувати бронзову фігуру. Але спроба виявилася невдалою, бо ті, хто зводив цей пам’ятник міцно зв’язали постамент і постать, поставили їх на надійний фундамент. Техніка була безсилою. Тоді розлючена юрба постягувала на постамент автомобільні шини і підпалила. Полум’я обвило пам’ятник з ніг до голови. А навкруги верещали несамовиті “революціонери”.  Все це було дуже схоже на дикі танці далекого середньовіччя.

Фанати від “демократичної” партії “Батьківщина” вимагали негайної заборони діяльності Компартії України, погрожували розправою місцевим комуністам, ставили вимогу відібрати приміщення в райкому партії.

Здавалося б, що після таких подій комуністи втратять здатність виконувати свої політичні функції. Але цього не сталося.

На звітно-виборну конференцію районної партійної організації, яка згідно з затвердженим графіком була запланована на 6 березня, своєчасно прибули делегати з усіх первинних парторганізацій району.

З доповіддю про роботу райкому партії за звітний період виступила перший секретар Валентина Федорівна Мазій.  Вона проінформувала присутніх про те, що в минулому році вдалося завершити роботу по створенню первинних партійних організацій на території усіх сільських рад району. За звітний період в партію вступило понад 60 нових членів. Чисельність районної парторганізації зросла на 50 чоловік і становить на день проведення конференції 185 комуністів. Організація омолоджується. Питома вага комуністів віком до 60 років зросла до 77%. Значить в районної парторганізації є майбутнє.

В доповіді також йшла мова про ідеологічну роботу, реалізацію комуністами загальнопартійної програми “Стратегія 2012”, виконання первинними партійними організаціями конкретних справ на місцях, діяльність депутатів-комуністів в радах.

Делегати заслухали також звіт контрольно-ревізійної комісії.

В обговоренні доповідей виступили делегати від партійних організацій: села Грицівка – Микола Іванович Охріменко, селища Талалаївка – Тетяна Володимирівна Шостак і Надія Михайлівна Стеблевська, села Сільченкове – Борис Федорович Кобзистий, села Красний Колядин – Андрій Степанович Іллюшик, села Слобідка – Іван Семенович Роботаєнко.

Роботу райкому партії за звітний період конференція визнала задовільною. Потім делегати обрали новий склад районного комітету і контрольно-ревізійної комісії районної парторганізації, вирішили інші організаційні питанні.

На пленумі новообраного райкому партії першим секретарем знову обрана Валентина Федорівна Мазій, другим – випускник Партійної школи при ЦК Компартії України Сергій Миколайович Баско, секретарем – молодий комуніст Андрій Степанович Іллюшик.

В роботі конференції взяв участь і виступив член ЦК Компартії України, перший секретар Чернігівського обкому партії Володимир Олексійович Лещенко.

Оптимістичний настрій делегатів конференції засвідчив, що талалаївські комуністи налаштовані на активну роботу.

Прес-служба Чернігівського ОК КПУ


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах