ЗМІНИМО НАШЕ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ!


Україна з Ющенком, без Кучми, але в кучмізмі|! Всього декілька сімейств олігархічних кланів, як і раніше контролюють більшу частину економіки країни. І це обертається пеклом для пенсіонера, робітника, селянина, лікаря, вчителя, інваліда, яким все важче зводити кінці з кінцями.


Сьогодні буржуазія памаранчевого, біло-блакитного, інших, а в цілому – «зеленого» кольору та їх посіпаки кучкуються в декілька блоків і партій і  вирушили на вибори, щоб вкотре солодкоголосими| промовами і дешевими подачками обдурити виборців і увічнити своє панування над людьми праці.


Ви вже самі бачите, що це за партії і блоки. Вони весь час мулятимуть  очі з телеекранів, їх постійно хвалитимуть по радіо і в газетах. За них вас примушуватимуть голосувати начальники і чиновники різних рівнів, які нічого доброго для вас не зробили і не зроблять.


Вони страшаться можливої перемоги на виборах комуністів, бояться втратити свої прибутки і владу. Тому прикупили слухняних журналістів і соціологів, напхали своїх представників до списків усіх буржуазних партій.


Влада веде проти комуністів справжню пропагандистську війну, здійснює жорстку інформаційну блокаду. Така ненависть, такий сказ переконливо свідчать про те, що все більше громадян України підтримують комуністів.


А правителі всіх рівнів повинні зарубати собі на носі: вони будуть відповідати за кожен свій крок, за будь-яку протиправну дію. Вони повинні знати, що народ не тільки дає владу, але і може відібрати її  у будь-який момент.


У супротивників Компартії України – сотні мільйонів гривень, доларів і євро. Зате нас – десятки мільйонів простих трудівників, які втомилися від беззаконня, нахабства, цинізму властей і хочуть змінити своє  життя на| краще .


Це можливо зробити, вибравши таких депутатів, які служитимуть народу, а не будуть підпасками в буржуазії.


Ви вже переконалися, що депутат-комуніст – це небайдужість до людських проблем, це прагнення допомогти людині, це добросовісне ставлення до своїх депутатських обов'язків.


Ми переконані: Компартія України стане лідером передвиборної боротьби!


Наш правдивий голос не буде найгучнішим в передвиборному галасі, який влаштують наші суперники. Вони набагато випередять нас  по витратах на політичну рекламу. Це не дивно. Адже комуністи ніколи не підуть на уклін до «грошових мішків» ради їх іудиних срібників.


Але ми і не  робимо ставку на гроші. Наша сила – в вас, шановні співвітчизники, в простих трудівниках землі української. У людях, які не


схилили свої голови перед злодіями і  бандитами, які зберегли, не дивлячись ні на що, гідність і мораль, які голосують тверезим розумом і чистим серцем.


Громадяни України хочуть змін.


Комуністи України зможуть з людьми і для людей добитися змін на краще!             


Ми переконані, що ви підтримаєте нас, комуністів.


Тому що ми – це ви!


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах