Петро Цибенко: Сьогодні можливий варіант роботи Верховної Ради без коаліції


Народний депутат від фракції КПУ Петро Цибенко не виключає того, що діяльність новообраної Верховної Ради може бути нетривалою. Про це Петро Цибенко заявив в інтерв’ю ForUm’у.

“Подальший розвиток подій у Верховній Раді спрогнозувати складно. Зараз у парламенті склалася ситуація певної рівноваги. “Помаранчеві” не мають необхідної кількості депутатів, щоб сформувати коаліцію на основі фракцій БЮТ і “НУ-НС”, оскільки частина “нашоукраїнців” не підписує установчі документи можливої коаліції. З протилежного боку також немає достатньої кількості депутатів для створення коаліції іншого спрямування. У цій ситуації можливий варіант роботи ВР без коаліції. І, напевне, такий варіант у сьогоднішній ситуації, навіть незважаючи на те, що у законодавстві він напряму не прописаний, на якомусь етапі можливий”, - наголосив Петро Цибенко.

“Важко сказати, чому сім представників “НУ-НС” досі не підписали коаліційну угоду. Це певний винахід цієї політичної сили. Їх дії повністю відповідають українській приказці: “Де два українці, там три гетьмани”. Скоріше за все, ще немає домовленостей щодо розподілу портфелів, і всередині блоку точиться гостра боротьба за владу”, - підсумував Петро Цибенко.

Прес-служба


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах