Петро Симоненко: Віктор Ющенко не має жодного морального права звертатися до народу України від імені Президента


„Віктор Ющенко не має жодного морального права звертатися до народу України від імені Президента після того, як за його підписом були видані неконституційні укази про розпуск Верховної Ради, тим більше після особистого втручання у формування виборчого списку блоку „Наша Україна-Народна Самооборона”, після публічної участі у з”їзді та активної агітації на підтримку цієї політичної сили, що предметно демонструють відео- та аудіо- ролики, біг-борди, розвішані по усій території України за бюджетні кошти”.

На цьому наголосив сьогодні на зустрічі з мешканцями Одеси лідер комуністів Петро Симоненко.

„Віктор Ющенко брутально порушує Конституцію, українське законодавство, відкрито і зухвало агітуючи під час виборчої кампанії за певну політичну силу”- заявив Петро Симоненко.

„Саме це не дає йому права не лише звертатися від імені Президента до народу України, але й підписувати будь-які документи, які готуються його оточенням для створення постійної політичної напруги у суспільстві” - сказав Петро Симоненко.

Лідер комуністів повідомив, що звернувся з пропозицією до уряду скоротити видатки на утримання Президента та його секретаріату.

„Фінансування секретаріату в обсягах 700 мільйонів гривень, купівля за державні кошти особистого літака Президенту за 350 мільйонів гривень та проведення позачергових виборів, на які передбачено витратити з бюджету 360 мільйонів гривень - це занадто дороге задоволення для вгамування власних амбіцій Ющенка” - заявив Петро Симоненко.

Прес-служба


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах