Петро Цибенко: Скасування соціальних пільг – це ноу-хау, запроваджене Ющенком, Тимошенко та Турчиновим


“Очевидно, що поштовхом до початку широкого обговорення питання щодо скасування всіляких пільг високопосадовців, на чому завжди наполягали комуністи, стало останнє рішення Конституційного Суду стосовно заборони обмеження законом про Держбюджет дії чинних законів України”. Про це заявив народний депутат від фракції КПУ, голова комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Петро Цибенко.

“Компартія України, я як народний депутат, як комуніст, як голова соціального комітету цілком підтримуємо це рішення КС, бо не може один закон, нехай це навіть буде закон про Держбюджет, зупиняти дію інших законів. Але тут є одна цікава обставина. Сьогодні усі дивіденди від цього рішення КС намагаються приватизувати “батьки” такого ганебного явища як скасування пільг та обмеження соціальних гарантій”, - зазначив Петро Цибенко.

“Я маю на увазі, що вперше це явище виникло під час прийняття Держбюджету на 2000 рік, коли прем’єр-міністром України був Віктор Ющенко, віце-прем’єром – пані Тимошенко, а головою бюджетного комітету ВР – пан Турчинов. Це саме їх ноу-хау. Саме вони запровадили практику скасування соціальних пільг”, - нагадав депутат-комуніст.

“Крім того, мабуть “випадково” відповідне рішення було прийняте одразу ж після призначення нового голови КС, який так само “випадково” родом з Закарпаття і має досить тісні стосунки з керівником Секретаріату Президента. Зрозуміло, що підтекст цього рішення полягає в тому, аби поставити Коаліцію національної єдності та створений нею уряд у скрутне становище, а потім спробувати “в’їхати” до парламенту, удаючи з себе палких захисників народу”, - наголосив Петро Цибенко.

Прес-служба


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах