Петро Цибенко: Проведення незаконних дострокових виборів загрожує втягуванням України у безкінечну виборчу кампанію


Народний депутат від фракції КПУ Петро Цибенко переконаний, що проведення незаконних позачергових виборів до Верховної Ради, для яких досі не існує конституційних підстав, загрожує втягуванням України у безкінечну виборчу кампанію.

“Нинішня виборча кампанія матиме цілий ряд особливостей. По-перше, на відміну від попередньої, ця кампанія буде стислою. По-друге, ці вибори будуть достроковими, а відтак, політичні сили, які братимуть у них участь, зважаючи на обмаль часу, намагатимуться максимально ефективно його використати, не надто переймаючись тим, наскільки законними та порядними є їхні методи досягнення поставленої мети”, - зазначив депутат-комуніст.

“Але найголовніша риса цих виборів полягає, на жаль, в тому, що існує серйозна небезпека втягування України у безкінечну виборчу кампанію. Адже ті політичні сили, які ініціювали проведення незаконних дострокових виборів, навряд чи визнають хоча б той результат, який був на березневих виборах 2006 року. Тобто, вони визнають лише свою перемогу, якої на сьогоднішній день жоден соціологічний замір не пророкує”, - наголосив Петро Цибенко.

Прес-служба


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах