Петро Симоненко: Компартія підтримає проведення загальноукраїнського референдуму по Конституції за умов розгляду наших пропозицій, зокрема щодо ліквідації інституту Президента


Лідер комуністів Петро Симоненко готовий підтримати ідею щодо проведення загальноукраїнського референдуму за умови включення пропозицій КПУ стосовно відміни інституту Президента, забезпечення позаблокового статусу України та реалізації рішення про приєднання до Єдиного економічного простору. Про це він заявив на зустрічі з виборцями Миколаївської області.

„Якщо ці ініціативи будуть підтримані, то у стислі терміни буде виконано волю народу”,- наголосив Петро Симоненко. За його словами, відповідні положення закріплені і в проекті нової Конституції, яку було надруковано у газеті „Голос України”. Петро Симоненко нагадав, що КПУ залишається єдиною політичною силою, яка публічно презентувала свій варіант Конституції.

„Усі інші блоки та партії, які беруть участь у виборах, не мають такого цілісного документа”. Лідер комуністів упевнений, що без напрацювання цілісного документа, у тому числі з врахуванням пропозицій щодо скасування статусу недоторканності усіх, хто користується цим правом: Президента, народних депутатів, суддів – існує небезпека лише заговорити проблему в умовах виборчої кампанії.

Прес-служба


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах