Виставка «Україна – очима дітей» відкрилася у приміщенні Київського муніципального музичного театру для дітей та юнацтва

Виставка «Україна – очима дітей» відкрилася у приміщенні Київського муніципального музичного театру для дітей та юнацтва


Сьогодні в приміщенні Київського муніципального музичного театру для дітей та юнацтва, відкрилась виставка творчих робіт «Україна – очима дітей», що проводиться Всеукраїнською піонерською організацією ім.В.І.Леніна, Ленінським комсомолом України за підтримки Компартії України та Міністерства у справах сім'ї молоді та спорту (Державної служби молоді та спорту).

 


У відкритті виставки взяли участь безпосередні учасники конкурсу, представники громадськості, кияни.

Серед почесних гостей – перший секретар ЦК Компартії України Петро Симоненко, члени всеукраїнського конкурсного журі – народна артистка України Ольга Сумська, письменник-фантаст Андрій Дмитрук, доктор філософських наук, професор Кудін Вячеслав, голова всеукраїнського об’єднання «Інтелігенція України за соціалізм» Георгій Буйко, представник Держслужби молоді та спорту Олеся Кравченко.


Відкриваючи захід, перший секретар ЦК Ленінського комсомолу України висвітлив діяльність комсомолу та піонерії по реалізації даного конкурсу, відмітивши що за весь період на адресу організаторів поступило більше 3000 робіт із 22 регіонів країни, кращі 500 представлені на виставці, яка буде працювати щоденно з 11.00 до 16.00 до кінця тижня.


Головна мета заходу, зазначив Олександр Присяжнюк, - оздоровлення дітей які не мають на це змоги, та розвиток творчих задатків в учасників конкурсу. Цей захід є не одноразовим, піонерія та комсомол будуть і надалі розвивати діяльність в цьому напрямку. Також була висловлена подяка від імені усіх учасників Петру Симоненку за підтримку даного заходу, по результатах якого 280 учасників будуть безкоштовно оздоровлені в УДЦ «Молода Гвардія» та отримають цінні подарунки.


Перший секретар ЦК КПУ Петро Симоненко привітав учасників конкурсу із відкриттям фінального етапу, та наголосив на необхідності підтримки такого роду ініціатив, спрямованих на оздоровлення дітей, залучення їх до активного, творчого способу життя та самореалізації. Також було наголошено, що Компартія не займається такими справами від випадку до випадку, а веде роботу системно та цілеспрямовано. Підтвердженням цьому є те, що в цьому році був проведений уже восьмий раз поспіль всеукраїнський фестиваль «Таланти багатодітної родини», де в травні цього року безкоштовно оздоровились 800 талановитих дітей.


Народна артистка України Ольга Сумська підкреслила значущість такого заходу для дітей що мають творчі задатки, адже саме така система роботи дає змогу не загасити, вчасно підтримати дивовижне бажання дитини, що хоче творити. І дуже добре, що сьогодні в державі є такі люди, які займаються такою благородною справою, відмітила Ольга Сумська.

Письменник, тележурналіст Андрій Дмитрук загострив увагу на тій системі радянського виховання, яка було ще 20 років тому назад. Коли його, як нікому ще невідомого автора помітили і далі по життю держава допомагала в реалізації його творчих задатків, чого нажаль сьогодні наші діти не мають.

Далі гості та відвідувачі ознайомились із виставкою творчих робіт, поспілкувалась друг з другом, сфотографувалися на пам'ять, після чого свою роботу розпочала конкурсна комісія.


Також організовано на виставці інформаційний куток, де активісти Київської міської піонерської організації розповідають про діяльність піонерії, та пани на найближчу перспективу.

Підсумкове оголошення результатів конкурсу та переможців плануються оголосити до п’ятниці, протягом всього часу буде працювати як конкурсна комісія так і виставка, тож запрошуємо киян та гостей міста відвідати таланти дітей!

Прес-центр ЦК ЛКСМУВи можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах