Адам Мартинюк: Головна проблема у підготовці до проведення дострокових парламентських виборів – забезпечення їх законності


Малоймовірно, що робоча група з врегулювання політичної кризи закінчить свою роботу саме сьогодні, адже невирішених проблем у підготовці до проведення дострокових парламентських виборів набагато більше, ніж вирішених. Про це в інтерв’ю журналістам заявив перший заступник голови Верховної Ради, комуніст Адам Мартинюк.

За його словами, найголовніша проблема полягає в тому, як забезпечити законність дострокових виборів.

“Вибори повинні бути законними, чесними та демократичними. Для цього необхідно внести певні зміни до Закону про вибори народних депутатів України, зокрема, врегулювати процедуру проведення дострокових виборів. Ще одне гостре питання – на основі якої статті Конституції сьогодні можна оголосити про дострокове припинення повноважень Верховної Ради”, - зазначив Адам Мартинюк.

Перший віце-спікер також наголосив на тому, що залишається актуальним питання створення єдиного державного реєстру виборців, бо “невідомо, скільки українців перебуває за межами країни і хто дійсно має право брати участь у виборах”.

Прес-служба


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах