Штормить Азовське море і людське


Шторм на Азові вкрив шаром піни пляжі Кирилівки і мало не відрізав від «великої землі» Бердянську косу.

Азовське море кілька днів поспіль штормить в Запорізькій області. Хвилі збивають піну та підтоплюють сушу. Найбільше дісталося Бердянській косі. Як повідомляють мешканці Бердянська, вода 8 жовтня впритул підійшла до єдиної дороги, що з’єднує косу з "великою землею". Підтопленими опинилися електроопори на косі. Заступник міського голови Бердянська Василь Федосов повідомив, що співробітники КП "Міськсвітло" зняли з одного стовпа ізольований дріт для попередження обриву мережі зовнішнього освітлення, якщо від шторму стовп впаде. Електрики моніторять ситуацію з електропостачанням на косі.

На ще одному запорізькому курорті – селищі Кирилівка хвилі "збили капучіно". Так місцеві мешканці називають товстий шар піни, який вистилає кирилівські пляжі після штормів. Окрім цього, шалений вітер повалив світлофор у Мелітополі.

Словом, природа додає турбот мешканцям краю. А можливо за прикладом людських штормів від коронавірусу влаштовує свої? Адже сьогодні в регіоні день від дня ситуація все складніша. Кількість захворілих різко збільшується. Вже у Запоріжжі залишилось з десяток вільних ліжок для лікування хворих. А ось у Мелітополі вже немає жодного вільного, тому терміново шукають додаткових. Не набагато краща ситуація і в інших містах і районах. До червоної зони – лише крок.

Григорій БАЛАНДА

Запорізька обл


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах