images УРОКИ ВЕЛИКОГО ОКТЯБРЯ И НЕОТЛОЖНЫЕ ЗАДАЧИ КОММУНИСТОВ
Доклад Первого секретаря ЦК КПУ П.Н.Симоненко на Всеукраинском партийном собрании с единой повесткой дня 6 ноября 2021 года
(обновлено)

Всеукраинское собрание коммунистов с единой повесткой дня — это общепартийный совет с каждым членом партии о поисках путей активизации действий КПУ в сложившихся критических для Украины условиях по защите как национальных, так и насущных интересов эксплуатируемых трудящихся, каждого соотечественника.

Новости, Видео, Топ, Симоненко

images Георгій Крючков: У чиїх інтересах виправдання злодіянь нацистів?

Таке питання виникає після ознайомлення з опублікованим у вересни в тижневику «ДЕНЬ» матеріалом «Генеральний план OST»..., в якому йдеться про одне з найболючіших явищ Другої світової війни – нацистські плани нищення й асиміляції «неарійських», передусім слов’янських народів.

Новости, Главное

images ПОЗДРАВЛЕНИЕ ПЕТРА СИМОНЕНКО КО ДНЮ ПАРТИЗАНСКОЙ СЛАВЫ

В годы Великой Отечественной войны партизанское и подпольное движение было массовым проявлением патриотизма сотен тысяч советских людей, коммунистов, комсомольцев, пионеров, самоотверженная борьба которых против фашистских поработителей и их пособников в лице националистического отребья, является одним из важных факторов Великой Победы над врагом.

Новости, Главное

images ЗОЛОТИЙ ВЕРЕСЕНЬ 39-го: ВИЗВОЛЬНИЙ ПОХІД ЧЕРВОНОЇ АРМІЇ

Саме восени 1939-го завдяки, говорячи словами Олеся Гончара (1986 рік), «омріяної у віках події, яку називаєм Возз‘єднанням, коли під зорею соціалізму, в Золотому вересні було звершено і стверджено історичну справедливість, коли, раніш розшматовані й розтерзані українські землі могли нарешті знов поєднатись і поріднитись», розпочався процес збирання воєдино наших земель в єдину українську родину. Саме тоді «з‘єдналося серце навіки, що віками роздерте було...» (Володимир Сосюра).

Новости, Главное

images "НЕ ПО ТОМУ ДЕЛУ..."

В стране на властном уровне шумно отмечено тридцатилетие провозглашения независимости Украины. Однако не всё в обществе в отношении к состоявшимся торжествам однозначно. Национал-радикалы использовали их для ещё большего нагнетания военного психоза, антикоммунистической и антисоциалистической истерии, ненависти ко всему русскому и российскому, прославления своих кумиров, прежде всего пособников немецко-фашистских оккупантов времён Второй мировой войны.

Новости, Главное

images Західна Україна: радянська доба і роки незалежності
1991-2021:У ВИРІ КАПІТАЛІСТИЧНОГО БЕЗЛАДУ

Разом з усім українським народом трудовий люд Галичини, Волині, Буковини й Закарпаття в останні три десятиліття знову занурився у вир капіталістичного безладу, довготривалої суспільної дестабілізації, перманентного економічного, матеріального й духовного занепаду. Голі, як мовиться, офіційні статистичні дані неупереджено фіксують цю гірку правду його життя у незалежній Україні.

Новости, Главное

images Президенту Киргизской Республики господину Садыру Жапарову

Мы призываем Вас, господин Президент, а также новоизбранного мэра города Ош Алмаза Мамбетова не повторить фатально-преступную ошибку Украины. Не допустить декоммунизации и сноса памятников тем, кому киргизский народ обязан своей государственностью.

Новости, Главное

images УКРАИНА: ТРИДЦАТЬ ЛЕТ НЕЗАВИСИМОСТИ

В многовековой истории человечества тридцать лет – всего лишь миг. Но такой же по продолжительности отрезок времени после провозглашения независимости Украины оказался ознаменованным столь глубокими и масштабными трансформациями во всех сферах жизни человеческого общества, что приходится говорить о ПРОТИВОЕСТЕСТВЕННЫМ ЗИГЗАГЕ В ИСТОРИИ – СМЕНЕ ЭПОХ, обернувшейся для нашего народа жестокой трагедией, без преувеличения – катастрофой.

Новости, Главное

images НІ! – ВАНДАЛІЗМУ В УКРАЇНІ! Заява Київського міськкому Компартії України

Недалекий той час, коли вандали та їхні куратори, які засідають у високих державних кабінетах, стануть не тільки перед судом Історії, але і перед судом трудового народу України!

Новости, Главное

images ЗА СПРАВДІ НЕЗАЛЕЖНУ, СОЦІАЛІСТИЧНУ УКРАЇНУ!
Заява Центрального Комітету Комуністичної партії України

Тридцять років тому, 24 серпня 1991 року, Верховна Рада України в обстановці шаленої антикомуністичної істерії, морально-психологічного терору і фізичного тиску прийняла Акт проголошення незалежності України. Пославшись при цьому на ухвалену 16 липня 1990 року Декларацію про державний суверенітет України, парламент фактично відкинув її найважливіші, принципові положення і проігнорував при цьому волю українського народу, який під час республіканського опитування 17 березня 1991 року переважною більшістю схвально відповів на запитання: "Чи згодні Ви з тим, що Україна має бути у складі Союзу радянських суверенних держав на засадах Декларації про державний суверенітет України?"

Новости, Главное

images ЩЕ ПРО МОВУ

Приводом для цього звернення до проблем мовної політики на сторінках газети, яка систематично й об’єктивно висвітлює їх, є те, що днями виповнилося два роки від часу ухвалення Верховною Радою України Закону про забезпечення функціонування української мови як державної. Тоді ж були введені в дію положення Закону стосовно мови у сфері культури і розваг, туризму, книговидавничій справі, демонстрації фільмів в кінотеатрах і на телебаченні.

Новости, Главное

images Західна Україна: радянська доба і роки незалежності
1939-1991:СОЦІАЛІСТИЧНИЙ ПОСТУП

В переддень 30-річчя завершення радянської доби історії української державності вважаємо доцільним повідати читачам сайту про розквіт возз’єднаного краю під зорею Радянської влади та економічне зубожіння, соціальні злидні і духовний занепад в часи самостійності.

Новости, Главное

images ПЕТР СИМОНЕНКО: ГУМАНИТАРНЫЙ РАСИЗМ УКРАИНСКИХ ПСЕВДОДЕМОКРАТОВ

Контрреволюционный переворот 1991 года с уничтожением СССР позволил представителям международного капитала во главе с США запустить механизм неоколонизации на постсоветском пространстве. Реставрация буржуазного строя сопровождалась целенаправленным разрушением принципов ленинской национальной политики, разжиганием межнациональной розни, организацией кровавых гражданских конфликтов на национальной почве.

Новости, Главное, Топ, Симоненко