Київщина: Хода пам`яті в День партизанської слави на Богуславщині

Київщина: Хода пам`яті в День партизанської слави на Богуславщині


Комуністи та радянські офіцери вшанували пам’ять партизан і підпільників, які діяли в роки Великої Вітчизняної війни на Богуславщині.

Учасники ходи поклали квіти і схилили червоні знамена біля підніжжя пам’ятного знаку легендарній підпільниці-партизанці Марині Гризун.

Потім квіти лягли біля почесного поховання партизан 6го батальйону Київського з’єднання, які діяли на Богуславщині.

Біля почесного перезаховання богуславчан, які були розстріляні німецько- фашистськими загарбниками у 1941-1943 роках, виступили перший секретар територіальної організації КПУ Степанова З.М., голова Богуславського осередку ВУСРО полковник Королевич В.Н., старший лейтенант Богуславського осередку ВУСРО Силкін Б.М., голова Київської обласної організації ВУСРО генерал-майор Демченко А.П..

Вони висловили сподівання на покращення економічної та політичної ситуації в Україні, що можливо при довірі народу до комуністів. Разом з цим підкреслили, що за 30 років незалежності Україна втратила всі здобутки, які були напрацьовані народом за часів Радянської влади під керівництвом Комуністичної партії.

Виступаючі ставили запитання: Чим пишається влада? Тим, що населення України зменшилось більш ніж на  15 мільйонів?  Продажем землі-годувальниці?  Втратою політичної та економічної незалежності? Захмарним збільшенням комунальних платежів?  Незаконним закриттям телеканалів: «Гамма», «2ІК», «NewsOne», «112.Україна», газети «Комуніст»? Чи тим, що Україна є найбіднішою країною в Європі?

Завершилася хода пам’яті в урочищі біля Богуслава, де було розстріляно фашистами більше шестисот богуславчан, які не покорилися звірствам, насиллю загарбників, загинули за свободу, честь і гідність свого народу, своєї Радянської Батьківщини.

Їм слава! І пам’ять навіки!

А.П. Демченко,

голова Київської обласної організації

Всеукраїнського Союзу радянських офіцерів, 

генерал-майор                                                Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях