Сумщина: 78-ма річниця визволення міста Шостки від фашистських окупантів

Сумщина: 78-ма річниця визволення міста Шостки від фашистських окупантів


Третього вересня Шостка урочисто відзначила 78-у річницю свого визволення. Свято вийшло багатолюдним, зібрало жителів різного віку, чому сприяли різнопланові заходи і навіть сонячна погода. 

Комуністи міста, члени міськрайонної організації Всеукраїнської Спілки радянських офіцерів, активісти громадської організації «Дітей війни»  вишикувались в колону, яку очолив керівник місцевої організації ВУСРО Пєгов В.В. 

Ця колона пройшла однією з центральних вулиць міста (по вул..Садовій), щоб на центральній площі, біля Вічного вогню, приєднатись до учасників свята.

За багаторічною традицією, відбувся урочистий мітинг, на якому виступили керівники міста, ветерани війни і праці, прозвучали імена шосткинців, які ввійшли в історію Сумщини.  Була оголошена хвилина мовчання в пам'ять визволителів міста.

Тепло сприймались учасниками мітингу виступи дитячих спортивних колективів.

На закінчення мітингу відбулося масове покладання квітів до Вічного вогню на Меморіалу Слави, в якому взяли участь комуністи міста і їх однодумці, які свято бережуть правду історії Великої Вітчизняної війни.

Прес-служба Шосткинських МК і РК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях