- КПУ - http://www.kpu.ua -

НІ! – ВАНДАЛІЗМУ В УКРАЇНІ! Заява Київського міськкому Компартії України

Опубликовано 20.08.2021

Не так давно в прекрасному «місті Лева» націонал-патріоти відсвяткували знесення пам'ятника на честь радянських солдатів-визволителів міста Львова від німецько-фашистських загарбників. Та ще й потанцювали на поваленому пам'ятнику і шампанського випили... Характерно, що блюзнірський вандалізм у Львові з пам'ятником на честь радянських воїнів-визволителів відбувся саме в тридцяту річницю буржуазної України.

Від Львова вирішив не відставати і Київ. Так, організатори запланованого концерту  в столиці 24 серпня обрали Маріїнський парк Києва з двома великими братськими могилами і могилою визволителя столиці Радянської України від гітлерівських загарбників та їх прислужників М.Ф. Ватутіна.

А велику сцену для концерту його організатори розмістили прямо на братській могилі загиблих учасників Жовтневої революції 1917 року, проявивши тим самим своє нехтування і блюзнірство по відношенню до полеглих за владу Рад робітників і солдатів.

Симптоматично те, що цей пам'ятник у вигляді гранітної чаші з меморіальною табличкою, на якій було написано: "Героям Великої Жовтневої соціалістичної революції – робітникам і солдатам, які загинули смертю хоробрих у боях за владу Рад 11-13 листопада (29-31 жовтня) 1917 року", руйнувався двічі: під час Великої Вітчизняної війни, коли фашисти та їхні поплічники–українські буржуазні націоналісти зайняли Київ після відходу Червоної Армії, і вже в наш час, в самий розгул так званої декомунізації. Це багато про що говорить.

Цей факт прокладає історичний «місток» від Львова до Києва, між фашистською владою 1941 року і нинішньою націонал-олігархічною владою 2021 року, яка встановилася після лютневого (2014 р.) збройного перевороту, коли націонал-фашистська ідеологія була зведена в ранг державної.

Київський міськком Компартії України, висловлюючи позицію комуністів і комсомольців, Союзу радянських офіцерів, ветеранської організації, антифашистів міста, всіх небайдужих киян, засуджує цей акт вандалізму і заявляє, що правду Історії не вбити!

Недалекий той час, коли вандали та  їхні куратори, які засідають у високих державних кабінетах, стануть не тільки перед судом Історії, але і перед судом трудового  народу України!

Хай живе Україна соціалістична!

Слава трудовому народові України!

м. Київ

20 серпня 2021 року


Материал размещен на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/ru/99708/ni_vandalizmu_v_ukrajini_zajava_kyjivskogo_miskkomu_kompartiji_ukrajiny

© КПУ
При перепечатке информации ссылка на www.kpu.ua обязательна