- КПУ - http://www.kpu.ua -

Черкаси. Памятаймо 22 червня 1941 року! Збережемо память про подвиг переможців!

Опубликовано 23.06.2021

22 червня 2021 року комуністи і їх прихильники провели заходи, приурочені 80–ій річниці початку   Великої  Вітчизняної війни, та присвячені Пам’яті переможців у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Схиляємо наші голови, віддаючи шану і глибоку повагу мільйонам радянських людей, які ціною свого життя відстояли  у двобої з найлютішим ворогом людства честь, свободу і незалежність нашої  Батьківщини, врятували народи Європи від нацистського поневолення. Їх безсмертний, воістину історичний подвиг назавжди збережеться в нашій вдячній пам’яті, в наших серцях.

Саме тому, 22 червня 1941 року історично вважається початком безсмертного подвигу   радянського народу у Великій Вітчизняній війні.

Ці заходи є продовженням безперервної військово – патріотичної акції «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», заснованої Черкаським обкомом партії в 2006 році.

У місті Черкаси, Черкаський обком і міськком партії біля Пагорба Слави провели мітинг, присвячений Пам'яті  Переможців у Великій  Вітчизняній війні 1941 – 1945 років, який супроводжувався виступом диктора Радянського Союзу Левітана про початок війни і піснями.

Мітинг відкрив перший секретар Черкаського міськкому Малий О.Г. На мітингу виступили перший секретар Черкаського обкому партії  Роєнко В.Г., члени міськкому Данилов Ю.Л., Климова О.Т., позапартійні Гридіна М.О., Горкун М.М.

Під час виступу Гридіної М.О. над Пагорбом Слави з заходу на схід в скорботному клині пролетіли 22 журавля – ніби солдати, які не повернулися з кривавої війни.

Під звуки пісень  «Степом, степом», «Журавлі» комуністи та їх прихильники з гаслом «Подвиг радянського народу у Великій Вітчизняній війні БЕЗСМЕРТНИЙ» і фотографіями Переможців у Великій  Вітчизняній війні пройшли на Пагорб Слави і поклали квіти до могил полеглих воїнів.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували Пам'ять всіх: воїнів, які загинули смертю хоробрих в боях за соціалістичну Вітчизну, співвітчизників, замучених в гестапівських катівнях і підло вбитих бандерівцями.

Нікому і ніколи не вдасться витравити із пам’яті народу Великого Подвигу воїнів Радянської Армії і Військово - Морського Флоту, партизанів і підпільників, дітей-героїв і працівників тилу Союзу Радянських Соціалістичних Республік в роки Великої Вітчизняної  війни.

Ніколи не заростуть стежки вдячних нащадків, спадкоємців Великої Перемоги, до могил полеглих воїнів, які здійснили Подвиг рівному якому не знала історія людства, звільнивши світ від коричневої чуми, яка на горе народу відродилася в Україні і з якою нормальні люди приречені боротися.

P.S. Дуже агресивно поводили себе окремі представники поліції.

Прес-служба Черкаського ОК КПУМатериал размещен на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/ru/99250/cherkasy_pamjatajmo_22_chervnja_1941_roku_zberezhemo_pamjat_pro_podvyg_peremozhtsiv

© КПУ
При перепечатке информации ссылка на www.kpu.ua обязательна