Черкаські комуністи: Захистимо дітей разом!

Черкаські комуністи: Захистимо дітей разом!


1 червня 2021 року, в Міжнародний день захисту дітей, з ініціативи Черкаського міського комітету Комуністичної партії України у місті Черкаси біля приміщення міської ради,  відбулася  акція протесту громадян  «Тарифи нас вбивають» - «Ні соціальному геноциду» - «Не вбивайте наших дітей і внуків».

Відкрив і вів мітинг перший секретар Черкаського міськкому Компартії  України О. Г. Малий.

У  виступах учасники акції протесту гнівно засудили владу за знущання над трудовим народом проведенням так званих пенсійної, медичної, освітньої та інших реформ і вимагали не допустити торгівлі землею, скасувати грабіжницькі тарифи на житлово-комунальні послуги, встановити контроль над цінами на продукти харчування, ліки, товари першої необхідності,  припинити братовбивчу війну на Сході України.

На акції протесту було зазначено, що розвал економіки, підняття цін і тарифів, згортання соціальних програм веде не тільки до зубожіння населення, а й до зниження народжуваності, збільшення захворюваності і смертності серед дітей, що з війною на Донбасі приводить до знищення генофонду України.

 Враховуючи реальне життя більшості людей, їх думку і бачення щодо нього, учасники мітингу Черкаської міської громади вважають, що в діях і нинішньої влади в Україні є ознаки соціального геноциду проти більшості населення країни.

По закінченні акції прийнята резолюція з вимогами і пропозиціями до вищих органів державної влади.

Прес-служба Черкаського ОК КПУ


Президенту України

Зеленському В.О.

Голові Верховної Ради України

Разумкову Д.О.

Премєр-міністру України

Шмигалю Д.О.

Резолюція

мітингу-протесту громадян міста Черкаси

«Не вбивайте наших дітей і онуків!»

Ми, громадяни міста Черкаси, зібралися в Міжнародний День захисту дітей, щоб висловити свою позицію щодо поверхневого і зневажливого ставлення влади до долі наших дітей і внуків.

І все це робиться в порушення Конституції України і Закону України «Про охорону дитинства».

З кожним роком влада все менше і менше проявляє турботу про дітей і не створює умови для їх нормального життя, освітнього, духовного, фізичного та інтелектуального розвитку.

На це вказують:

 • Низький рівень доходів більшості сімей з дітьми і безробіття;
 • Високі ціни на продовольчі і промислові товари, включаючи дитячі;
 • Непосильні ціни на газ і електроенергію, тарифи на житлово-комунальні та інші послуги;
 • Високі ціни на ліки, платне проведення аналізів, оплата перебування дітей на стаціонарному лікуванні, незалежно від форми власності лікувального закладу;
 • Відсутність системного медичного профогляду і профілактики захворювання дітей  та щеплення надійними вакцинами;
 • Таємність існування в Україні американських військових лабораторій і їх експерименти над дітьми;
 • Відсутність мережі безкоштовних дитячих оздоровчих закладів і таборів відпочинку;
 • Шлях на ліквідацію спеціалізованих санаторно-лікувальних закладів для дітей;
 • Шлях на ліквідацію шкіл-інтернатів і скорочення державних дитячих будинків;
 • Переведення безкоштовного заняття дітей в гуртках і студіях закладів культури, музичних шкіл, ДЮСШ і секціях спорту на платну послугу;
 • Скорочення державних і розширення мережі платних дошкільних дитячих установ;
 • Єзуїтський план освітньої реформи в цілому і зокрема щодо реалізації з 1-го вересня 2021 року Закону України «Про повну загальну середню освіту», згідно з яким частина дітей шкільного віку залишиться без обов’язкової середньої освіти. І якщо в батьків не буде грошей, вони змушені будуть поповнити ряди вуличних волоцюг;
 • Фактично платне здобуття вищої та іншої освіти незалежно від форми власності навчального закладу;
 • Трудність працевлаштування за здобутою професією і поповнення рядів безробітних;
 • Вимушеність шукати роботу і кращу долю за кордоном;
 • І нарешті. В Україні владою створені всі умови для втягування наших дітей і внуків у наркоманію, проституцію та ігроманію.

Саме тому, ми гнівно засуджуємо антинародні дії влади та вимагаємо: не вбивайте наших дітей і онуків!

Ми звертаємося до батьків і матерів, усіх громадян України стати на захист дітей, внуків і правнуків.

Старше покоління пам’ятає, що в радянський, соціалістичний період нашої історії діти знаходилися в превілегійованому стані. Програма «Все краще дітям» було основою державної політики, а гасло «Діти наше майбутнє» було прапором цієї політики.

Саме для всебічного навчання і виховання дітей працювала визнана усім світом найпередовіша система загальної середньої політехнічної освіти. Для цього була створена всеохоплююча мережа дитячих дошкільних закладів і загальноосвітніх шкіл із базою для професійної орієнтації учнів.

Після закінчення неповної або повної середньої освіти у дітей був широкий вибір для продовження безкоштовної освіти та здобуття професії.

Здійснювалося це у професійних і професійно-технічних училищах, технікумах, вищих навчальних закладах(інститути і університети), а також військових училищах, які давали вищу освіту і спеціальність. Працювала мережа суворовських і нахімовських училищ.

Здобували діти безкоштовно професії в школах ДТСААФ, короткотермінових курсах водіїв і трактористів, стаючи учнями висококваліфікованих робітників на заводах і фабриках.

В державі функціонувала мережа безкоштовних дитячих лікарень і санаторіїв, спеціалізованих інтернатів та дитячих будинків для дітей – сиріт.

Діти оздоровлювалися і відпочивали у найбільшій у світі мережі піонерських таборів, таборах праці і відпочинку.

В СРСР функціонувало до 40 тисяч літніх і круглорічних піонерських таборів, в яких відпочивало біля 10 мільйонів дітей. Самим відомим був Всесоюзний піонерський  табір ЦК комсомолу «Артек» в Криму, що мав міжнародний статус. Ще на території України був республіканський піонерський табір «Молода гвардія» в Одеській області.

Працювала система позакласної і позашкільної роботи в школі, будинках і палацах піонерів, будинках дитячої творчості «Юний технік», «Юний натураліст», палацах спорту, ДЮСШ, спортивних та інших гуртках при ЖЕКах, будинках і палацах культури, сільських клубах. Широкою була мережа культосвітніх училищ, музичних шкіл і училищ.

І все це було для дітей і сімей безкоштовним, а не як нині комерційним.

Саме тому ми маємо право вимагати від Президента України Зеленського В.О., депутатів Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України забезпечити відновлення бази і умов для захисту і гармонійного розвитку наших дітей, внуків і правнуків на безоплатній основі, ініціювавши прийняття державної програми «Все краще дітям».

Ми рішуче протестуємо проти чергового підняття цін на газ і електроенергію, тарифів на житлово-комунальні та інші послуги, які розорюють сімейний бюджет та роблять все біднішими дорослих і дітей,

та вимагаємо негайно припинити комунальний геноцид.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України скасувати так звані освітню та медичну реформи, які прийняті з порушенням статей 3, 10, 11, 24, 49 і 53 Конституції України та не сприяють освітньому, моральному та інтелектуальному розвитку дітей, їх життю і здоров’ю. а також заборонити закриття дошкільних дитячих установ і шкіл у сільській місцевості та спеціалізованих інтернатів-санаторіїв для дітей по всій Україні і в Черкаській області зокрема.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України і Кабінету Міністрів збільшити фінансову допомогу за народження однієї і більше дітей, їх догляд, а також надавати фінансову підтримку сім’ям з дітьми від 3-ьох до 16-ти  років на період боротьби з епідемією коронавірусу.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України визнати внутрішнім державним боргом і закласти в Державний бюджет виплату громадянам України кошти колишнього «Укрдержстраху» УРСР за страхування дітей «До повноліття» і «До весілля» та кошти вкладникам колишнього «Ощадбанку» СРСР.

Ми вимагаємо від Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України дати громадянам України публічну відповідь про роботу в Україні американських військових біологічних лабораторій, наявність яких підтверджує Китай, латиноамериканський телеканал «Telesur» та посольство США в Україні (22 квітня 2020 року).

Ми вимагаємо від Верховної Ради України негайно створити слідчу комісію по вивченню роботи даних лабораторій та проінформувати громадян України про зміст і наслідки наказу № 928 Міністерства охорони здоров’я України, який дозволяє фармацевтичним кампаніям США проводити досліди над українськими дітьми.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України і Кабінету Міністрів розробити і прийняти Закон, в якому передбачити можливість блокування інтернет-ресурсів, груп, інтернет-суспільств, пропагандуючих серед дітей і молоді жорстокість, насильство, надаючих рекомендації з послідовності дій, що приводять дітей до самогубства. Заборонити  показ кінофільмів такого змісту.

Резолюцію мітингу схвалено одноголосно.

м. Черкаси                                                                                        

1 червня 2021 рокуВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях