Волинські комуністи вшанували память радянських Героїв

Волинські комуністи вшанували пам'ять радянських Героїв


9 травня волинські комуністи разом з ветеранами війни та праці, громадськими організаціями «Захисник», «Воїни Афганістану», «Жінки України за мир і стабільність» та духовенством прийшли на площу міста вшанувати пам’ять воїнів, які боролися проти нацизму під час Великої Вітчизняної війни та покласти квіти до стели Слави.

Вогнем і свинцем зустрічала ворога караюча волинська земля. Здавалося, окупанти зробили все, щоб поставити волинян на коліна, та їм не вдалося зламати волелюбний дух людей.

На Площі Героїв у Володимир-Волинському поховані радянські солдати, які героїчно загинули під час визволення міста. Серед них Герой Радянського Союзу А.С. Грисюк – командир Васильківського партизанського загону, який брав участь у бойових діях. У боях на підступах до міста, в с. Микуличі, екіпаж штурмовика – гвардії старший лейтенант С.В. Мілашенков і гвардії сержант І.О. Солоп повторили подвиг Гастелло. Командиру екіпажу С.В. Мілашенкову посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Жителі міста пам’ятають подвиги радянських солдатів і глибоко шанують те, що вони зробили для квітучого та мирного майбутнього своїх нащадків!

Прес-центр Волинського ОК КПУВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях