Першотравень у Черкасах: запобіжні заходи влади проти народу

Першотравень у Черкасах: запобіжні заходи влади проти народу


1 травня комуністи та їх прихильники в більшості районів і міст області провели заходи, присвячені Дню міжнародної солідарності трудящих в боротьбі за свої права.

В місті Черкаси комуністи та їх прихильники вийшли на площу біля будівлі Черкаської міської ради,  щоб провести мітинг протесту і висловити своє обурення антинародною політикою правлячого режиму і його опричників на місцях.

Однак співробітники поліції не дозволили учасникам заходів провести мітинг, пред’явивши Протокол № 15 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від 29 квітня 2021 року, в якому зазначено, що комісія

"Вирішила:

3. Заборонити у місті з 1 травня 2021 року по 17 травня 2021 року:

3.3. Проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, … та інших) заходів, крім необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, …

7.  Черкаському районному управлінню поліції ГУ НП в Черкаській області посилити контроль …щодо дотримання вимог Постанов …"

     Протокол підписаний міським головою – головою місцевої комісії А.В. Бондаренко.

Враховуючи  тиск і погрози з боку поліції, комуністи та їх прихильники провели першотравневі заходи в приміщенні обласного комітету.

Прийнята резолюція направлена до вищих посадових осіб правлячого режиму.

Прес-служба Черкаського ОК КПУ


Президенту України

Зеленському В.О.

Голові Верховної Ради України

Разумкову Д.О.

Прем ’єр-Міністру України

Шмигалю Д.О.

Резолюція

учасників Першотравневої акції протесту громадян Черкаської області

Ми,громадяни Черкаської області, в Міжнародний день солідарності трудящих 1-е Травня висловлюємо свій рішучий протест проти порушення «зеленою» націонал-олігархічною, профашистською владою політичних, трудових, земельних, соціальних, мовних, релігійних та інших конституційних прав громадян України.

Ми звертаємо увагу всіх громадян України, що Президент Зеленський В.О., його кишенькова депутатська більшість Верховної Ради України та подібні їй депутати інших фракцій, а також Кабінет Міністрів України, продовжуючи політику режиму Порошенка, під диктовку США, ЄС, МВФ і НАТО проводять антиконституційну, антинародну, антидержавну зовнішню, внутрішню, військову і кадрову політику, що приводить до втрати політичного і економічного суверенітету країни та перехід її під повне зовнішнє управління.

Не дочекалися громадяни України перегляду антинародних реформ в освіті, охороні здоров’я, пенсійному забезпеченні, мовній політиці, житлово-комунальній сфері.

Без проведення Всеукраїнського референдуму Верховна Рада України прийняла закон про розпродаж землі сільськогосподарського призначення, в тому числі іноземцям.

Співробітництво з міжнародними фінансовими і торговими організаціями, асоційоване членство в  Європейському Союзі на абсолютно кабальних умовах на десятиріччя загнало Україну у боргову яму, а народ у злидні.

Триває деіндустріалізація і дальший занепад вітчизняної економіки, безперервно піднімаються ціни на всі види промислових і продовольчих товарів, ліки і медичні послуги, газ і електроенергію, житлово-комунальні  та інші послуги.

Катастрофічно знижується життєвий рівень переважної більшості громадян України.

Братовбивча війна на Донбасі, безробіття, безперспективність життя в рідній країні, змусили мільйони людей працездатного віку шукати роботу і притулок в інших державах.

Цілком очевидно, що влада свідомо стимулює експорт трудових ресурсів, бо не здатна розвивати вітчизняне промислове і сільськогосподарське виробництво, яке б сприяло створенню мільйонів робочих місць і поверненню додому наших співвітчизників.

Пустою фразою звучить положення статті 3 Конституції України: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека, визначаються в Україні найвищою соціальною цінністю».

Всіма гілками влади повністю порушується стаття 22 Конституції України, в якій сказано: «Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів, або внесенні змін до чинних законів, не допускається звуження змісту та об’єму існуючих прав і свобод».

Чи не тому влада робить все для того, щоб стерти пам'ять про радянський, соціалістичний період нашої історії, в якому люди були забезпечені гарантованою роботою і житлом, безкоштовним лікуванням і освітою, мали найпрогресивнішу у світі систему соціального захисту.

В сьогоднішній капіталістичній Україні нічого цього немає.

Навіть в період поширення коронавірусу нинішній режим, наче навмисне, нічого серйозного не робить для захисту людей від нього. Навпаки, повністю знищується передова, визнана в усьому світі, радянська система охорони здоров'я, чим розкривається злочинна суть продовження розпочатої попередньою владою медичної реформи.

Режим Зеленського не тільки нічого не зробив, щоб припинити в суспільстві ворожнечу на історичному, політичному, мовному і релігійному грунті, а навпаки, сприяє розпалюванню цієї ворожнечі.

Одним із прикладів цього розпалювання є сприяння влади у проведенні 28 квітня українськими неонацистами в Києві маршу на «честь» створення дивізії СС «Галичина», яка воювала на стороні гітлерівської Німеччини в роки Великої Вітчизняної війни.

Ми засуджуємо дії влади і протестуємо проти проведення таких заходів неонацистами.

Це ж як потрібно ненавидіти свій народ, щоб всупереч Конституції, на зло більшості громадян України приймати такі закони та інші нормативно-правові акти, які приводять до небезпечного зубожіння переважної більшості населення та викликають взаємоненависть між людьми.

Ігнорування нинішньою владою норм Конституції і думки людей, не бажання об'єднати український народ та зробити його забезпеченим і щасливим дає нам підстави зробити висновок, що «зелена» влада не здатна на поліпшення політичної, економічної, соціальної і морально-психологічної ситуації в країні на користь трудового народу, тому вимагаємо дострокових виборів Президента і Верховної Ради України та відставку Кабінету Міністрів України.

Ви є слуги олігархів, а не народу, тому ви провідники рабства. Ви – маріонетки США. МВФ і НАТО та прислужники неонацистів.

Тому нам з вами не по дорозі.

Резолюцію мітингів схвалено одноголосно.

Черкаська область                                                                                             

1 травня 2021 рокуВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях