Київщина. Вшанування ювіляра

Київщина. Вшанування ювіляра


22 квітня виповнилось 90 років від дня народження члена Компартії України з 1955 року, Почесного ветерана України, Почесного громадянина смт. Немішаєве Івашковського Володимира Федотовича.

Після закінчення у 1956 році Уманського сільськогосподарського інституту молодого спеціаліста комуніста Івашковського В.Ф. направляють на освоєння цілинних земель Казахстану.

Повернувшись на рідну Вінниччину, Володимир Федотович працює головним агрономом колгоспу, згодом директором сільськогосподарського технікуму.

Як досвідченого спеціаліста сільського господарства і вмілого керівника навчального закладу у 1967 році його направляють на Рівненщину для забезпечення становлення і розбудови нещодавно створеного Мирогощанського радгоспу-технікуму шляхом злиття радгоспу і Дубенського сільськогосподарського технікуму.

Під керівництвом Володимира Федотовича за вісім років в Мирогощі побудовано студентське містечко, житло для співробітників, створено дві племінні ферми, насінницьке господарство, за кошти радгоспу-технікуму побудовано три сільські клуби з бібліотеками, аптеку, дороги з твердим покриттям в населених пунктах радгоспу.За досягнуті успіхи колектив радгоспу у 1972 році нагороджений Грамотою Президії Верховної Ради УРСР.

З 1975 року до виходу на пенсію у 1992 році Володимир  Федотович працює директором навчально-методичного кабінету середніх спеціальних закладів освіти Мінсільгоспу, згодом Держагропрому.

Після незаконної заборони Компартії України у 1991 році Володимир Федотович активно включився в роботу по відродженню структур партії в Київській області, очолив Бородянський районний комітет Компартії України.

Вісімнадцять років обирався головою Немішаєвської селищної ради ветеранів.

За активну роботу у ветеранському русі нагороджений Почесною Грамотою Президії Верховної Ради України.

В даний час Володимир Федотович є заступником голови КРК Київської обласної організації КПУ, членом Рад обласної ветеранської організації і обласної організації Спілки радянських офіцерів.

З ювілеєм Володимира Федоровича у нього вдома тепло привітали перший секретар Київського обкому КПУ Кухарчук М.А., голова КРК  обласної парторганізації Захарчук М.П., представники Бучанської і Немішаєвської первинних парторганізацій.

Прес-служба Київського ОК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях