Комуністи Черкащини відзначили 151-шу річницю з дня народження В.І.Леніна

Комуністи Черкащини відзначили 151-шу річницю з дня народження В.І.Леніна


В партійних організаціях області на честь 151-ої річниці з дня народження В.І.Леніна були проведені Ленінські комуністичні суботники, урочисті збори, заняття в системі політичної освіти комуністів. А в день 22 квітня комуністами області були покладені квіти до місць, пов’язаних  з іменем вождя світового пролетаріату.

В місті Черкаси комуністи та їх прихильники провели протестну акцію «Тарифи нас вбивають», «Ні – соціальному геноциду!», «Ні – розпродажу української землі!». Всі, хто виступив перед мікрофоном, одностайно засудили дії олігархічно-нацистських правителів України, спрямовані на постійне висмоктування останніх копійок з кишень громадян, що приводить до остаточного знищення прав трудящих мас населення на гідні умови існування. Учасники акції одноголосно прийняли резолюцію.

Після мітингу його учасники поклали квіти на місце знищеного олігархічно-націоналістичною владою  величного пам’ятника  В.І.Леніну на центральній площі міста.

Прес-служба Черкаського ОК КПУ


Президенту України

Зеленському  В. О.,

Голові Верховної Ради України

Разумкову  Д. О.,

Прем’єр - міністру України

 Шмигалю  Д. О., 

Голові міста Черкаси

Бондаренку А. В.

Р Е З О Л Ю Ц І Я

мітингу-протесту громадян міста Черкаси

«Тарифи нас вбивають»

«Ні – соціальному геноциду!»

«Ні – розпродажу української землі!»

Ми, громадяни міста Черкаси, зібралися на акцію протесту проти ігнорування Президентом України Зеленським В.О., пропрезидентською більшістю  депутатів Верховної Ради і Кабінетом Міністрів України вимог більшості населення України про зниження цін на газ і електроенергію, тарифів на житлово-комунальні та інші послуги, зниження цін на продукти харчування, які незважаючи на Постанову Кабінету Міністрів від 22.04.2020 року № 341 по їх стабілізації, продовжують невпинно зростати.

Ми не можемо мовчати про те, як рік тому кишенькова пропрезидентська більшість Верховної Ради України, використавши карантин в період епідемії коронавірусу, без проведення обіцяного Всеукраїнського референдуму, вночі, прийняла закон, який з 1 липня 2021 року відкриває шлях до розпродажу землі сільськогосподарського призначення, в тому числі іноземцям.

Згідно ст. 14 Конституції України, земля є основним національним багатством, що перебуває  під особливою охороною держави. А у відповідності із ст. 13 Конституції України, земля є об’єктом права власності українського народу. Стаття 121 Земельного Кодексу України передбачає рівне право кожного громадянина на певну частку землі сільськогосподарського призначення, але не через ринок, а безкоштовно.

Виходячи із цього, влада зобов’язана через Всеукраїнський референдум вислухати думку громадян України щодо запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення.

Проте складається таке враження, що представники всіх гілок державної влади      не читали Конституції України, або якщо читали, то не хочуть її виконувати.

Нагадуємо президенту України Зеленському В.О. про присягу, яку він після виборів склав народові. В ній зокрема сказано: «…дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і Законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах своїх співвітчизників…»

Так на яких співвітчизників працюєте Ви, Володимире Олександровичу, порушуючи Конституцію України і Присягу?

В присязі, яку складали народні депутати після обрання, також сказано: «…дбати про благо Вітчизни і добробут  Українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та Законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників…» А ви на кого працюєте, народні депутати?

Нагадуємо вам, які статті Конституції України ви порушуєте разом з Президентом Зеленським В.О. Це зокрема статті 3, 5, 8, 13, 14, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 38, 46, 48, 49, 56, 68 і 69.

Ми не забули, як 13 квітня пропрезидентська маріонеточна більшість Верховної Ради України на вимогу МВФ і українських олігархів провалила свій власний варіант постанови № 4609 «Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо скасування необгрунтованого збільшення вартості енергоносіїв та введення мораторію терміном на 1 рік на підвищення тарифів на енергоносії», яка передбачала зниження тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Виходячи із вищесказаного:

Ми повторно вимагаємо

від Президента Зеленського В.О., Верховної Ради і Кабінету Міністрів України негайно прийняти рішення про зниження не менш, як вдвічі, цін на газ і електроенергію, тарифи на житлово-комунальні та інші послуги, встановити їх оплату не вище 10% від сукупного доходу кожної сім’ї;

а також прийняти рішення про забезпечення побутових споживачів газом вітчизняного видобутку і унеможливити його доставку через посередників, що дасть можливість знизити його ціну і тарифи на житлово-комунальні послуги;

негайно скасувати надумані тарифи на транспортування газу, електроенергії і тепла, води і водовідведення та зобов’язати постачальні компанії повернути сплачені населенням кошти за це транспортування і в першу чергу тим споживачам, які створили кооперативи в селах та індивідуальних секторах міст і за свої кошти прокладали газопроводи до своїх осель.

Вимагаємо від Кабінету Міністрів України і АО «Укрпошта» скасувати підвищену вдвічі комісію за оплату житлово-комунальних та інших послуг, яка введена після 13.00 у відділеннях АО «Укрпошта» і є додатковим тягарем для більшості населення із низьким рівнем доходів.

Вимагаємо від Верховної Ради України негайно скасувати Закон України №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», який не відповідає статтям 5, 8, 13 і 14 Конституції України і статті 121 Земельного Кодексу України та прийнятий без проведення Всеукраїнського референдуму.

Накласти мораторій на статті Земельного Кодексу, які передбачають купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.

Зобов’язати відповідні державні органи та органи місцевого самоврядування провести повномасштабну інвентаризацію всіх земель в Україні і в першу чергу земель сільськогосподарського призначення.

Провести Всеукраїнський референдум, через який побачити думку громадян щодо розпродажу основного національного багатства – землі, і чи дозволять вони це робити депутатам Верховної Ради України.

Вимагаємо від Президента України Зеленського В.О., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Прем’єр-Міністра України Шмигаля Д.О. дати відповіді на всі (а не вибірково) вимоги, які були поставленні громадянами міста Черкаси в резолюції, прийнятій  на акції протесту 17 березня 2021 року.

Всі наші вимоги базуються на нормах Конституції України, яку не має права порушувати ні Президент Зеленський В.О., ні народні депутати України, ні члени Кабінету Міністрів. А вони  це роблять, чим викликають недовіру виборців до них, що тягне за собою їх відставку та призначення дострокових президентських і парламентських виборів.

Ми не задоволені відповіддю виконавчого комітету Черкаської міської ради про недоцільність звернення міської ради до керівництва держави щодо зниження ціни на газ і електроенергію, тарифів на житлово-комунальні послуги для населення і розцінюємо це як відмову депутатів підтримати конституційні права виборців, які за них голосували на виборах.

Резолюцію схвалено «одноголосно»Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях