Привітання Петра Симоненка з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Привітання Петра Симоненка з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня


Шановні співвітчизники! Дорогі милі й улюблені наші мами, бабусі, дружини, сестри, доньки!

Від імені Центрального Комітету Комуністичної партії України і мене особисто прийміть найщиріші вітання з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Це свято було започатковано в перші роки двадцятого століття видатною німецькою революціонеркою Кларою Цеткін як день солідарності жінок у боротьбі за свої права, за рівноправ’я з чоловіками на оплату та умови праці, за скорочення робочого дня, за виборче право.

Але тільки за радянської влади у соціалістичній Україні жінки отримали не тільки рівні права, але й пошану і повагу суспільства.

Державна політика була спрямована на всебічний захист материнства і дитинства. Радянські жінки як і всі громадяни СРСР вперше в історії людства отримали гарантоване Конституцією право на:

– роботу і можливість заробляти на життя своєю працею;

– восьмигодинний робочий день і щорічну оплачувану відпустку;

– безкоштовну загальну середню, професійну і вищу освіту;

– безкоштовне медичне забезпечення;

– безкоштовне житло;

– трирічну декретну відпустку зі збереженням робочого місця;

– безкоштовну патронажну службу для дитини терміном до одного року;

– пільгове користування дитячими яслами і садочками;

– пільгове користування молочною кухню для дітей до трьох років;

– безкоштовне медичне і санаторно-курортне лікування дитячих захворювань;

– доступний відпочинок для дітей у оздоровчих таборах тощо.

– безкоштовний доступ для дітей до гуртків художньої та науково-технічної творчості при будинках культури та піонерів, спортивних секцій та стадіонів.

Радянські жінки завжди по праву пишалися власною державою, надихали жінок всього світу на боротьбу за свої права і свободи.

В буржуазній Україні правлячий режим олігархо-нацистів виштовхує українських жінок за кордон, примушує їхати світ за очі, щоб заробити на хліб, залишаючи малолітніх дітей на своїх родичів, що нерідко означає звичайну дитячу бездоглядність, а нерідко і безпритульність. Заробітчанство, в основному нелегальне, стало для багатьох українок професією. Не секрет, що ділки, користуючись важким матеріальним становищем українських жінок, продають їх у сексуальне рабство. Деякі матері від безвиході вимушені продавати новонароджених дітей за кордон, а влада заплющує на це очі.

Сьогодні, в умовах жорсткої дискримінації жінок в політичній, соціально-економічній та культурних сферах суспільного життя, ми в Україні як ніколи відчуваємо переваги соціалістичної системи і радянської влади. І ми, комуністи, будемо боротися аби повернути владу трудовому народу. Ми будемо боротися разом з вами щоб зупинити нещадну громадянську війну на Донбасі, щоб на нашій землі знов запанував мир, щоб гіркота, страждання, материнські і дитячі сльози, душевні муки більше не торкнулися жодної родини!

Ми закликаємо вас, дорогі жінки, об’єднатися в ім’я майбутнього та всім разом відправити у небуття цю націонал-олігархічну владу! Владу, яка зраджує і продає Україну оптом і в роздріб, переслідує за інакомислення, за рідну мову і віру, яка під виглядом декомунізації знищує символи, пам’ятники та свята радянської епохи, яка руйнує в угоду США, ЄС, МВФ і НАТО економіку країни; виставила на продаж загальнонародне надбання – землю; яка знущається над трудящими, яка під гаслом так званої «гендерної рівності», насправді принижує вас, підвищуючи вам пенсійний вік, запроваджує для вас «квоти»; яка грабує вас і ваші сім’ї через збільшення цін на продукти харчування, на ЖКХ, ліки, пологи, знищує безоплатну освіту, медицину і взагалі право на саме важливе – на життя!

Ми переконані: жінки України завжди були і будуть світочами добра, прекрасного і вічного – усупереч негараздам, що дісталися на долю нинішнього покоління, а вічні ідеї соціальної справедливості, що забезпечують щасливе материнство, духовний розвиток підростаючого покоління і радість завтрашнього дня – переможуть темряву, в якій сьогодні опинилася Україна.

Та не дивлячись на всі негаразди, саме завдяки вам, дорогі жінки, вашій невтомній праці вашій невичерпній душевній доброті і ніжності, красі і щоденній турботі родинні домівки наповнюються світлом любові, затишком і гостинністю. І якими б нелегкими були турботи, що лежать на ваших тендітних плечах, ви завжди залишаєтеся жінкою – матір’ю, дружиною і захисницею усього світлого і прекрасного, щирого і мудрого. Безмежна вам за це вдячність!

Тож нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю до вас нас, чоловіків, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення мрій та сподівань.

Хай повсякденно щастям і радістю сяють Ваші очі, а діти і внуки виростають під мирним небом над головою, в злагоді та з любов’ю до Вас!

Зі святом, дорогі жінки!

З глибокою повагою,

Перший секретар ЦК Компартії України

Петро Симоненко


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях